Aras Kargo Şikayet

Aras Kargo Şikayet

Aras Kargo şikayet, Aras Kargo şikayet hattı, Aras Kargo şikayet telefonu var mı? Aras Kargo şikayetim var nasıl iletebilirim? Aras Kargo şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet

Türkiye’ de kargo hizmet sektörü en fazla tartışmanın ve şikayetin bulunduğu hizmet sektörlerinden birisidir. Gecikmeler, ürün hasarları, müşteri memnuniyetsizliği gibi pek çok durum yüksek oranda şikayetin oluşmasına neden oluyor. Bu kapsamda da günümüz Türkiye’ sinin en geniş kargo dağıtım ağına sahip olan kargo şirketlerinden birisi Aras Kargo hizmetlerinde de şikayet oranları oldukça yüksek sayıdadır. Özellikle de Aras Kargo’ nun sunmuş olduğu hizmetlerinde yaşanan sorunlarda tüketiciler hemen Aras Kargo şikayet oluşturmak isteyebiliyor. Ancak bu şikayet sürecinde çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalabiliyor ve şikayetlerini nasıl oluşturacağını bilemeyebiliyor. İşte bu noktada Aras Kargo şirketine yönelik şikayetler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Günümüzde tüketiciler Aras Kargo şikayet bildirimlerini birden fazla kanal aracılığı ile gerçekleştirebiliyor. Bu kapsamda da Aras Kargo şirketinin resmi internet adresinin şikayet bölümünün sol alt kısmındaki “Canlı Destek Hattı” aracılığı ile kolayca şikayet bildirimleri iletilebiliyor. Bununla birlikte yine internet sitesinde bulunan “Bize Ulaşın Formu” aracılığı ile de yine istek ve öneriler için olduğu gibi şikayet bildirimleri içinde başvuru yapılabiliyor. Bunun yanı sıra Aras Kargo faks ve posta servisleri aracılığı ile de kolay bir şekilde şikayet bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. Aras Kargo faks numarası ise 0216 538 56 52 şeklindedir.

Aras Kargo şikayet bildirimleri tüketiciler tarafından son derece hızlı ve kolay bir şekilde telefon numaraları da kullanılarak gerçekleştirilebiliyor. Tüketiciler son derece günün her saatinde Aras Kargo çağrı merkezi servisini arayarak, dakikalar içerisinde yetkili personeller ile iletişime geçebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde çok daha hızlı bir şekilde yaşadıkları mağduriyete istinaden profesyonel destek alabilme şansına sahip olabiliyor.

Aras Kargo Şikayet Hattı

Direkt olarak tüketicilerin şikayetlerine yönelik olarak hizmet veren bir Aras Kargo şikayet hattı bulunmamaktadır. Ancak tüketiciler Aras Kargo’ nun 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olan Aras Kargo müşteri hizmetleri servisi aracılığı ile yetkili şikayet birimlerine ulaşabilmektedir. Aras Kargo’ nun ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak yaşanan sorun ve mağduriyetler ile ilgili birimlere kısa süreler içerisinde tecrübeli müşteri temsilcileri tarafından yönlendirme yapılır. Bu şekilde şikayetler, direkt olarak yetkili personellere gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde Aras Kargo şikayetlerine ilişkin çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüşlerin gerçekleştirilmesi sağlanabilmektedir.

Aras Kargo çağrı merkezi numarası 7/24 kesintisiz olarak kullanılabilen “444” sistemlidir. Tüm tüketiciler tarafından 444 25 52 çağrı merkezi numarası kolayca sabit ve mobil telefonlardan aranabiliyor. Yapılan aramalarda, gerçekleştirilecek işlemlere göre yönlendirmeler pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Aras Kargo Şikayet Telefonu

Tüketicilerin Aras Kargo ürün ve hizmetleri, fiyatları veya şubeleri ile ilgili olarak yaşadıkları tüm sorunlar için şikayet bildirimlerini Aras Kargo şikayet telefonu aracılığı ile gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Şikayet telefonu üzerinden şikayetler direkt olarak yetkili personellere iletilebilmektedir.  Bu şekilde şikayet bildirimleri ile ilgili olarak gerekli olan incelemeler ve sonuç işlemleri çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde çok daha kısa süreler içerisinde yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi sağlanabiliyor.

Aras Kargo şikayet telefonu numarası 444 25 52 olarak belirlenmiştir. Sesli yanıt sisteminde yapılacak tuşlamalar ile şikayet birimlerine ulaşılabiliyor. 7/24 kesintisiz olarak Türkiye’ nin en büyük ve en köklü kargo şirketi Aras Kargo’ nun ürün veya hizmetlerinde yaşanan sorunlar için çözümlerin sağlanması mümkün oluyor. Bununla birlikte internet ve sosyal medya platformları aracılığı ile de Aras Kargo sosyal hesapları üzerinden şikayetlerin dile getirilebilmesi mümkündür.

Arama Terimleri: aras kargo şikayet, aras kargo şikayet var, aras kargo şikayet hattı, aras kargo şikayet telefonu, aras kargo şikayetim var

5 Yorum

  1. emine 21 Nisan 2020
  2. çiğdem 19 Haziran 2020
  3. Demet 6 Ekim 2021
  4. Reşat Özsoy 13 Nisan 2023
  5. Mualla İzgür 18 Kasım 2023

Yorum Yap