Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Başlıklar

Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Samsung 1938 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Samsung’un kurucusu Lee Byumg-Chul’dur. Samsung bilinenin aksine tek şirketten oluşmamaktadır. Çeşitli şirketlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bu şirketlerden en öne çıkanı ise Samsung Elektronik’tir. Samsung ismi Korece bir kelime olan hanja’dan gelmektedir. Hanja Korecede üç yıldız anlamına gelmektedir. Buradaki üç yıldız ise büyük, güçlü ve sınırsız amlamına gelmektedir. Bilinenin aksine Samsung ilk kurulduğunda sebze, meyve ve kurutulmuş balık ticareti yapmaktaydı. İlerleyen yıllarda gıda alanında kendini geliştiren Samsung 1970’li yıllarda sanayi endüstrisine yönelmiştir.

Samsung özellikle 1990’lı yıllarda Kore dışında tanınır ve tercih edilir hale gelmiştir. Asya ülkelerinin 1997 yılında yaşadığı krizden hasar almadan kurtulan Samsung otomotiv sektöründen çıkış yaparak Samsung Elektronik alanına ağırlık vermiştir. Samsung Elektronik marka değerini her geçen gün katlayarak dünyanın en iyi markaları listesinde zirveye oynamaya başladı. Günümüzde de elektronik alanında akla gelen ilk isimlerden biri haline dönüştü.

Samsung akıllı telefon sektörünün gelişmesiyle birlikte iPhone ile birlikte en çok tercih edilen marka oldu. Günümüzde de bu ünvanını koruyarak her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek en güncel ve gelişmiş ürünleri piyasaya sunmaktadır. Dünya genelinde 370.000 kişiye iş imkanı sağlayarak bir çok evin geçimini sağlamaya olan katkısının haklı gururunu yaşamaktadır. Akıllı telefon haricinde buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı, tablet gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 77 11

Samsung Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Samsung müşteri hizmetleri sabah 08:00 akşam 20:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler içinde Samsung müşteri hizmetlerini arayarak yaşamış olduğunuz sorunu, istek ve şikayetlerinizi iletebilir ve yaşamış olduğunuz sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz. Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikli olarak 444 77 11’i aramanız gerekmektedir. Ardından cep telefonları için yaşamış olduğunuz sorunlar için 1’i, elektronik ve beyaz eşyalarınızın kurulum işlemleri için 2’yi, elektronik eşyalar için 3’ü, beyaz eşyalar için 4’ü, tablet bilgisayar ve diğer bilgisayar ürünleri için 5’i tuşlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: samsung müşteri hizmetleri, samsung müşteri temsilcisi, samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma, samsung temsilcisine direk bağlanma, samsung müşteri hizmetleri telefon numarası

One Response

  1. Seyhmus 10 Eylül 2019

Yorum Yap