Samsonite Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsonite Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsonite çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Samsonite müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Samsonite şikayet hattına erişebilirsiniz. Samsonite müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsonite Çağrı Merkezi Numarası

Bavul, valiz, çanta ve bunların aksesuarlarında en çok tercih edilen, akla ilk gelen marka olan Samsonite, yüz yılı aşkın bir süredir sektörünün lokomotif firmasıdır. Ürünlerimiz seyahatlerinizde size yük olmaktan çok, kelimenin tam anlamıyla sırtınızdan yük alan inovatif  tasarımlara sahiptir.Yolcu ve taşıt ihtiyaçlarını karşılayan ürün pazarında, ödünsüz bir kalite anlayışına sahip olan firmamız, kurmuş olduğu satış ağı ve şubeleri ile ülkemizde ve dünyada saygın bir yere sahiptir. Müşterilerimiz, ürünlerimizi ne kadar kolay taşıyabiliyorlarsa , problem yaşadıkları her konuda da o kadar kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilmektedirler. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz, mağazaya giderek ya da online sipariş vererek aldığınız her üründeki sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı gidermektedir.

Samsonite çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Samsonite Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet mağazamızda valiz, seyahat çantası, bilgisayar taşıma çantası,çocuk sırt ve okul çantaları, kadın çantaları gibi  binlerce çeşit modelimiz beğenilerinize sunulmuştur.Bunun yanı sıra başta  alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok noktada mağazalarımız vardır. İster internet üzerinden, isterse mağazalarımızdan  yapılan alışverişlerde Samsonite siz değerli müşterilerinin devamlı yanında olmuştur. İnternet satışlarımız  güvenli ödeme, ücretsiz iade,ücretsiz kargo gibi opsiyonlara sahip olup, alınan ve kısa süre içerisinde bazı nedenlerle deforme olmuş olan ürünleriniz firmamız garantisi altındadır. Siparişlerinizde herhangi bir gecikme ya da yanlış ürün teslimi gibi sizi sıkıntıya sokacak durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 212 692 23 00 telefon numaramızı arayarak istek ve problemlerinize ait  görüşmeler yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altına alınıp, kişisel bilgileriniz de KVKK kanunu gereği korumaya alınmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Samsonite müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Samsonite Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer satış sonrasında bir desteğe ihtiyaç duyarsanız 0 212 692 23 00 numaralı telefon hattımızı aradıktan sonra ‘5’ tuşlarsanız satış sonrası servise direk bağlanabilirsiniz. Samsonite toptan satış hizmetimiz için “1” , perakende satış hizmetimiz için “2” tuşlamanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerinde görevli personelimiz gerekli desteği size sunacaklardır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Samsonite müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Samsonite Şikayet Hattı

Samsonite siz değerli müşterilerinin aldığı ürünlerinde yaşamış olduğu her türlü şikayetlerde yanınızda olacaktır. Yukarıdaki telefon numarasını arayabileceğiniz gibi aynı zamanda  https://www.samsonite.com.tr adresine giriş yapıp ardından iletişim sekmesine tıklayarak tüm prosedürlerimiz hakkında bilgi alabilir ve buradaki iletişim kutusundan istediğiniz, talep ettiğiniz her şeyi yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Samsonite müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Samsonite şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samsonite Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Samsonite çağrı merkezi numarasına 0212 692 23 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Osmangazi Mahallesi 3127 Sokak No:6 Kat:-1 (Güney Cephe) Kıraç/Esenyurt/ İstanbul

Telefon: 0212 692 23 00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Samsonite iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Samsonite sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Samsonite iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Samsonite iletişim bilgileri, Samsonite telefon no, Samsonite irtibat tel, Samsonite canlı destek, Samsonite müşteri temsilcisi, Samsonite şikayet hattı, Samsonite müşteri hizmetleri numarası, Samsonite çağrı merkezi numarası, Samsonite iletişim numarası, Samsonite çağrı merkezi, Samsonite müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap