Katılım Emeklilik şikayet hattı, Katılım Emeklilik müşteri hizmetleri numarası, Katılım Emeklilik çağrı merkezi numarası, Katılım Emeklilik iletişim numarası

Katılım Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Katılım Emeklilik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Katılım Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2013 yılında gerekli izinler alınarak açılmıştır. Al Baraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ile bir araya gelen Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu oluşumu kurarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır. Alanında bir ilk olan firma aynı zamanda da faizsiz sigortacılıkta yeni bir anlayış ve bakış açısı kazandırmıştır.

Yenilikçi anlayışına eşlik eden modern ve teknolojik yatırımları sayesinde hızla büyüyerek daha fazla müşteri kitlesine hitap eder konu gelmiştir. Müşteri odaklı anlayışı ile daima daha fazla büyüyerek hem müşterilerine hem de ekonomiye katkı sunan firma alanında oldukça ilerlemiştir. Faizsiz sigortacılık ve emeklilik ürünleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Müşteri kitlesinin finansal hedeflerine güven içinde ulaşırken ve huzurlu bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı olmayı misyon olarak benimsemiştir.

Katılım Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası

Doğru ve yeni sigorta çözümleri sunan firma sektörel anlamda kendini sürekli olarak yenileyip geliştirmektedir. Ayrıca müşteri adaylarına finansal okur yazarlık konusunda yardımcı olunarak bunu kazandırıp onlara değer katma vizyonu ile hareket etmektedir. Şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı prensip edinen firma bu ilkesinden taviz vermeden yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Katılım Emeklilik müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Katılım Emeklilik olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Katılım Emeklilik ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Katılım Emeklilik çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Katılım Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 226 0 123

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Katılım Emeklilik çağrı merkezi numarasına 0850 226 0 123 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:2 Akkom Ofis Park-Kelif Plaza Kat:2 Ümraniye / İstanbul
Telefon İrtibat Numaraları : +90 (216) 999 81 00 , (0216) 69​2 11 22
E posta adresi : info@katilimemeklilik.com.tr
KEP Adresi : katilimemeklilik@hs03.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Katılım Emeklilik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Katılım Emeklilik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Katılım Emeklilik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Katılım Emeklilik iletişim bilgileri, Katılım Emeklilik telefon no, Katılım Emeklilik irtibat tel, Katılım Emeklilik canlı destek, Katılım Emeklilik müşteri temsilcisi, Katılım Emeklilik şikayet hattı, Katılım Emeklilik müşteri hizmetleri numarası, Katılım Emeklilik çağrı merkezi numarası, Katılım Emeklilik iletişim numarası

Yorum Yap