sahin-sucuklari-cagri-merkezi-numarasi

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şahin Sucukları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şahin Sucukları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şahin Sucukları şikayet hattına erişebilirsiniz. Şahin Sucukları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şahin Sucukları’nın kuruluşu 1923 yılına kadar dayanmaktadır. 2002 yılında Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak ismi konulan Şahin Sucukları, 2013 yılından bu yana Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ismi ile piyasada bulunmaktadır. Ülkemizde et mamülleri sektöründe öncü şirketlerden birisidir, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle kahvaltıların vaz geçilmezleri arasında sucuk bulunmaktadır. Hele ki yumurtalı sucuk ile yapılan kahvaltıya kimse hayır diyemez. Ama sucuğun kaliteli olması %100 dana eti ile yapılması da oldukça önemli bir konudur. Şahin Sucukları bünyesinde bulunan sucuk, salam, sosis, pastırma, füme dil, burger, kavurma ve mantı kişilerce en çok tercih edilen ürünlerdir. Her öğünde rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitler damak tadına uygun olarak üretilmiştir. Acılı ya da acısız çeşitleri arasında damak tadınıza göre karar verebilirsiniz. Pastırma ile yapılan yemekler oldukça lezzetli öğünlerde kişilerin tercihleri arasındadır. Ürünlerle ilgili istek, dilek ve önerilerinizi belirteceğiniz çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

Şahin Sucukları çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şahin Sucukları, ürünlerini Şahin, Melek, Ayvaz, Sedef olmak üzere 4 gruba ayırmıştır. Bu gruplarda bulunan ürünler şöyledir; Sucuk, Altın Kesim, Pastırma, Kavurma, Salam, Sosis, Füme Dil, Burger, Mantı. Her ürün grubunun Sucuk ve Salam ürünleri piyasada bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. Şahin ürünlerini online sipariş vererek de satın alabilirsiniz.

Şahin Sucukları Müşteri Hizmetleri Numarası

Şahin Sucuk ürünlerini birçok market ve süper marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca sahinsucuklari.com.tr adresinden de sipariş oluşturmanız mümkündür. Günün her saatinde sipariş vererek, istediğiniz ürünleri kapınıza kadar isteyebilirsiniz. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak, kredi kartı ile ya da kapıda ödeme imkanlarından faydalanmak için sipariş verebilirsiniz. Ürünler özel soğuk kargo ile gönderilmektedir. Ürünlerde iade garantisini de firma sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin güvenilir markası fabrikadan kapınıza kadar getirilmektedir. Ayrıca peynir ve zeytin çeşitlerini de kişilere sunmaktadır. Yani kahvaltının tadı firmanın ürünleri ile lezzetlenmektedir. 444 13 71 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz konuda görüşme yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Şahin Sucukları müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Şahin Sucukları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şahin Sucukları müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıda bulunan iletişim numarasını arayabilirler. Ayrıca facebook, instagram, yuutube ve twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilir mesaj bırakabilirsiniz. Oldukça geniş bir satış ağına sahip olan firma; bayileri ve bölge müdürlükleri ile de her bölgeden insanlara hitap etmektedir. Fabrikası Kayseri’de bulunan ana merkeze ulaşmak için 0 352 351 00 10 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Şahin Sucukları müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Şahin Sucukları’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, bayilikle ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu bağlantısı aracılığıyla bildirimlerinizi iletişim formundan da gönderebilirsiniz.

Şahin Sucukları Şikayet Hattı

Ürünlerle ilgili her türlü şikayetlerinizi iletişim hattımızdan bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konu ile ilgili beyanda bulunabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve en kısa süre içerisinde de giderilecektir. Şahin Sucukları bunun garantisini müşterilerine sunmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şahin Sucukları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şahin Sucukları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şahin Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 13 71

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şahin Sucukları çağrı merkezi numarasına 444 13 71 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Oruç Reis Mah. Karpuzatan Cad. No: 89 / 91 Kayseri

E Posta Mail Adresi : info@sahinsucuklari.com.tr – satis@sahinsucuklari.com.tr

Telefon İrtibat Hattı : +90.352 351 0010 (Pbx)

Çağrı Merkezi İletişim Telefon No: 444 13 71

Arama Terimleri: Şahin Sucukları iletişim bilgileri, Şahin Sucukları telefon no, Şahin Sucukları irtibat tel, Şahin Sucukları canlı destek, Şahin Sucukları müşteri temsilcisi, Şahin Sucukları şikayet hattı, Şahin Sucukları müşteri hizmetleri numarası, Şahin Sucukları çağrı merkezi numarası, Şahin Sucukları iletişim numarası, Şahin Sucukları çağrı merkezi, Şahin Sucukları müşteri hizmetleri direk bağlanma

6 Yorum

  1. nahide 30 Temmuz 2017
    • Yönetici 5 Ağustos 2017
  2. TAHSİN 28 Kasım 2017
  3. maral 5 Aralık 2017
  4. Menekse Cavus 12 Aralık 2017
    • cagrimerkezimizyazar 12 Aralık 2017

Yorum Yap