Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cumhuriyet Sucukları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cumhuriyet Sucukları şikayet hattına erişebilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi Numarası

Kasap Kara Mehmet 1920’li yıllarda Afyonkarahisar’da açtığı yeni kasap dükkanının adını Cumhuriyet koyar. Dükkanda Kara Mehmet’in özenle hazırladığı sucuk müşteriler tarafından beğeni toplamayı başarır. Önceleri sucuğun Afyonkarahisar’da yayılan ünü zamanla tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Cumhuriyet sucukları bu şekilde doğmuştur.

Sonraları Kasap Kara Mehmet vefat ettikten sonra oğulları Ahmet ve Ömer Kocaşaban sucuğun markalaşması için çalışmalarda bulunmuştur. Günümüzde ise yüksek standartlarda hazırlanan tarif herkes tarafından beğenilmektedir. 1920’li yıllarda başlayan serüven günümüze kadar kalitesinden ödün vermeden gelmeyi başarmıştır.

Eğer markaya ait bir ürünle ilgili bir sorun yaşarsanız arayabileceğiniz üç farklı numara bulunmaktadır. Arayabileceğiniz ilk numara 0272 221 18 26’dir. İkinci numara 0272 221 18 27, üçüncü numara ise 0272 221 18 28’dir. Ayrıca markaya ait faks numarası da bulunmaktadır. Markaya faks yoluyla ulaşabilmek için 0272 221 18 38 numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca markanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da düşüncelerinizi paylaşabilir ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları çağrı merkezi numarası 0272 221 18 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın en büyük hedefi bir asır önce bulunan bu özel tarifin hiç değişmeden gelecek nesillere aktarılabilmesini sağlamak. Bunu yaparken de doğaya ve çalışanlarına gereken saygıyı göstermek. Ayrıca AR-GE çalışmaları ile mevcut kalitesini sürekli arttırmaya çalışmak da diğer hedeflerindendir.

Üretimden, dağıtım ve satışa kadar geçen tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyeti göz ardı edilmemiştir. Müşterilerin yaşadıkları sorunları dile getirebilmeleri için birçok iletişim kanalı oluşturulmuştur. Siz de bu iletişim kanallarını kullanarak marka ile görüşebilir ve sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Marka ile iletişime geçebileceğiniz üç farklı numara bulunmaktadır. Bunlardan ilki 0272 221 18 26’dir. İkincisi 0272 221 18 27, üçüncüsü ise 0272 221 18 28’dir. Ayrıca markayla faks yoluyla iletişim kurmak isterseniz 0272 221 18 38 numarasını kullanabilirsiniz. Son olarak markanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da sorununuzu dile getirebilirsiniz. Ek olarak marka ile sadece sorun dile getirmek için değil memnuniyetinizi dile getirmek için de aynı iletişim kanallarını kullanarak irtibat kurabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetleri numarası 0272 221 18 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka bir asrı aşkın bir süredir gönüllerde taht kurmayı başarabilmiştir. 7’den 70’e herkesin severek yediği sucuğu özenle ve eşsiz bir formülle hazırlamayı başarmışlardır. Aynı özen ve kaliteyi gelecek nesillere hiçbir değişikliğe uğratmadan ulaştırabilmek ana hedeflerindendir. Kendine has formülü ile eşi benzeri bulunmayan bu sucuk Afyonkarahisar’da başladığı yolculuğunu tüm Türkiye’ye yayılarak devam ettirmektedir.

Üretimden satışa kadar geçen tüm süreçlerde doğaya zarar vermemek amaçlanmaktadır. Ayrıca marka çalışanların da hak ettikleri saygıyı ve emeklerinin karşılığını görmelerini sağlayan bir markadır. Aynı zamanda tüm bu süreçlerde doğal kaynaklar verimli kullanılmaya çalışılmaktadır. Mevcut insan kaynağını dikkatle değerlendiren marka aynı zamanda AR-GE çalışmalarını da sürdürmeyi ihmal etmemektedir. Marka şu anki başarısını sadece özenle hazırladığı sucuğuna değil aynı zamanda üretimden satışa kadar geçen sürede göstermiş olduğu özene de borçludur. Her daim müşterisinin de arkasında duran, müşterisinin yaşadığı sorunları kısa sürede çözmeyi amaç bilmiş olan markaya ulaşabilmeniz için çeşitli iletişim kanalları bulunmaktadır. Siz de bu iletişim kanallarını kullanarak marka ile iletişime geçebilir ve sorun veya memnuniyetinizi bildirebilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0272 221 18 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları Şikayet Hattı

Mevcut kalitesini hiç bozmadan gelecek nesillere aktarabilmek markanın ana hedeflerindendir. Yeni adımlarını da bu doğrultuda atmaktadır. Aynı zamanda kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürürken müşteri memnuniyetini de göz ardı etmemektedir. Bu doğrultuda oluşturulmuş birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. Bu iletişim kanallarını kullanarak marka ile irtibat kurabilirsiniz.

Cumhuriyet Sucukları şikayet hattı 0272 221 18 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cumhuriyet Sucukları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cumhuriyet Sucukları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cumhuriyet Sucukları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0272 221 18 26

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları çağrı merkezi numarasına 0272 221 18 26 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Afyon Et Entegre Gıda Tarım Hayv.San.Tic.A.Ş.
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde 6.Sokak No:2 Afyonkarahisar
Telefon : 0272 221 18 26

Arama Terimleri: Cumhuriyet Sucukları iletişim bilgileri, Cumhuriyet Sucukları telefon no, Cumhuriyet Sucukları irtibat tel, Cumhuriyet Sucukları canlı destek, Cumhuriyet Sucukları müşteri temsilcisi

Yorum Yap