Edirne Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Edirne Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Edirne Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Edirne Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Edirne Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Edirne Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Edirne, tarihi önemde bir kent kimliğine sahiptir ve tarih boyunca bu önemini korumuştur. Traklar tarafından kurulduğu bilinen şehir, birkaç kez el değiştirdikten sonra Osmanlı Devleti tarafından alınmış ve 1453 yılında İstanbul fethedilene kadar devlete başkentlik yapmıştır. Bu yıllar içerisinde de tarihinin en görkemli günlerini yaşamıştır. Zengin bir kültürü bünyesinde bulunduran eserlere sahip Edirne, görülmeye değer bir şehirdir. 1863 yılında kurulan Edirne Belediyesi, vatandaşlarına tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde ulaştırma çabası içindedir. Mevcut belediye başkanı, Recep Gürkan’dır. Belediyeye ve hizmetlerine yönelik tüm konularda 0 284 213 91 40 numarasından ilgililerle iletişime geçilebilir.

Edirne Belediyesi çağrı merkezi numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kenti sürekli geliştirmek için çabalayan ve devamlı surette bu doğrultuda projeler üreten belediye, teknolojik yeniliklerden ve gelişmelerden sonuna kadar yararlanmaktadır. Sağlıklı çevresel şartları oluşturmak ve yaşam kalitesini fazlasıyla arttırmak için altyapı hizmetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamaya çalışan belediye, altyapı hizmetlerini oluşturan her unsura yeterince önem vermektedir. Belediyeye ve hizmetlere yönelik her türlü soru, müşteri hizmetleri numarası gibi hizmet veren 0 284 213 91 40 numarasından yetkililere yöneltilebilir.

Edirne Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tarihi ve kültürel bir kent olması bakımından pek çok organizasyona ev sahipliği yapan şehirde; Kakava-Hıdrellez Festivali, Bando ve Ciğer Festivali ve tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri düzenlenmektedir. Ayrıca belediyenin ev sahipliği yaptığı çok sayıda kültürel ve sanatsal etkinlik vatandaşlarla buluşturulmaktadır. Belediyenin organize ettiği ve halkına sunmaktan gurur duyduğu bu etkinlik ve faaliyetler hakkında bilgi almak için yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp bilgi alınabilir.

Edirne Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen belediye, hizmet verdiği tüm vatandaşlara eksiksiz bir şekilde ulaşmayı ve onların yaşam kalitesini arttırmayı önemli bir hedef haline getirmiştir. Gerçekleştireceği eylemlerin tümünün şehre faydalı olmasını ve vatandaşlarının hayatına somut bir şekilde dokunmasını isteyen belediye, aldığı kararlarda vatandaşların haklarını da gözetecek biçimde hareket etmektedir. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere kolayca aktarılabilir.

Edirne Belediyesi şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Edirne Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Edirne Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Edirne Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Edirne Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Adres Bilgisi : Babademirtaş Mah. Mimar Sinan Caddesi No:1 22100 EDİRNE

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 0 (284) 213-9140

Fax İrtibat Hattı : 0 (284) 212-0994

Arama Terimleri: Edirne Belediyesi iletişim bilgileri, Edirne Belediyesi telefon no, Edirne Belediyesi irtibat tel, Edirne Belediyesi canlı destek, Edirne Belediyesi müşteri temsilcisi, Edirne Belediyesi şikayet hattı, Edirne Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Edirne Belediyesi çağrı merkezi numarası, Edirne Belediyesi iletişim numarası, Edirne Belediyesi çağrı merkezi, Edirne Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap