Adore Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adore Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adore Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Adore Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Demonte Mobilya olarak adlandırılan parça teslimatlı yerinde kurulan mobilyaların öncü firmasıdır. Yaklaşık 30 yıldır sektörde bulunmaktadır. Son zamanlarda insanların tüm alışverişlerini internetten yapma yönelimleri sayesinde marka bilinirliği bir kat daha artmıştır. adoremobilya.com internet sitesi üzerinden müşterilerin görerek seçtikleri mobilyalar kargo ile adreslerine gönderilmektedir. Kalitesinden emin olunan Adore Mobilya tüm ürünlerine 7 yıl garanti vermektedir.

Adore Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Avrupa standartlarında üretim yapan firma El sağlık normlarına göre üretilmektedir. Yeşili koru yeşili sev prensibi gereği Adore Mobilya sertifikalı ürünleri tercih etmektedir. 248 bin metrekare alan üzerine konuşlanmış 78 bin metrekare kapalı alan üzerinde üretimlerine devam etmektedir. Uzman personelleriyle her ürünü yeni bir heyecan ve yeni bir kalite anlayışıyla üretmektedir. Gündelik hayatın çok uzun bir kısmına ev sahipliği yapan mobilyalar kalite açısından göz ardı edilmemelidir. Gardırop kitaplık TV ünitesi salon oturma odası ayakkabılık dinlenme koltuğu gibi ürünleri birçok farklı renk seçeneğiyle tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Adore mobilya çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerin internet sitesinden seçerek satın aldıkları ürünü en kısa sürede adreslerine ulaştırmayı kendisine bir borç bilmektedir. Adrese teslim edilen portatif mobilyaların içinde bulunan kullanım kılavuzları ve kurulumda gerekli vida türü malzemeler ile müşteriler kurulumu çok kısa bir sürede gerçekleştirebilmektedir. Adresinde kurulumu gerçekleştiremeyen müşteriler için adreste kurulum küçük bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Adore Mobilya müşterilerinden aldığı güvenle sektörde üreterek büyüme hamlesini gerçekleştirmektedir. Firmanın en temel amacı mutlu olan her evde bir Adore ürünü olmasıdır.

Adore Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adore Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Adore Mobilya olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Adore Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Adore Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Adore Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 346 85 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Adore Mobilya çağrı merkezi numarasına 0850 346 85 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adore Mobilya Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Telefon : 0850 346 85 85

Adres : Konya Yolu 19.Km Ahiboz Mevkii Gölbaşı/Ankara

E-posta : bilgi@adore.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Adore Mobilya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Adore Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Adore Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Adore Mobilya iletişim bilgileri, Adore Mobilya telefon no, Adore Mobilya irtibat tel, Adore Mobilya canlı destek, Adore Mobilya müşteri temsilcisi, Adore Mobilya şikayet hattı, Adore Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Adore Mobilya çağrı merkezi numarası, Adore Mobilya iletişim numarası, Adore Mobilya çağrı merkezi

Yorum Yap