Kanberoğlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kanberoğlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kanberoğlu Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kanberoğlu Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Kanberoğlu Turizm, kurulduğu ilk andan beri insanların daha rahat ve daha ekonomik şartlar ile yolculuk yapmasını misyon edinmiş bir turizm firmasıdır. Firma, güvenli yolculuklar ile ülkemizin her alanına yolculuklar gerçekleştirmektedir ve sizlerin turizm ihtiyacını karşılamaktadır. Firma, Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 yılında bu misyonla kurulmuş ve hala yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Kara yolu ulaşım alanında çalışmalarına devam eden firma, müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinerek bu vizyon ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her alanına seferler düzenleyen firma, sizlere rahat ve huzurlu yolculuk imkanı sunmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı her personel özel eğitimlerden geçerek sizlerin can güvenliği konusunda son derece donanımlı insanlar olmaktadırlar. Firma ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak için firmanın çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan firma size geri dönüş sağlayarak yeterli bilgilendirmeyi sağlayacaktır. Firmanın çağrı merkezi telefon numarası 0462 325 22 83’tür. Bu telefon numarası ile firmanın çağrı merkezine bağlanabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm çağrı merkezi numarası 0462 325 22 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kara yolu ulaşım konusunda kolaylıkla yararlanabileceğiniz firma sizlere hem güvenli hem ekonomik hem de konforlu yolculuk şansı sunmaktadır. Herhangi bir otobüs bileti ihtiyacınızda firma ile rahatlıkla iletişime geçebilir ve yolculuk yapmak istediğiniz bölgeye biletinizi alabilirsiniz. Resmi internet sitesi de bulunan firmadan rahatlıkla bilet işlemlerini gerçekleştirebilir ve seyahatlerinize başlayabilirsiniz. Ülkemizdeki ender turizm firmalarının başında gelen firma, sizler için çalışmalarına özenle devam ediyor ve rahat bir yolculuk geçirmeniz için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Sizler de bilet ihtiyaçlarınızda firma ile iletişim kurarak bilet ihtiyacınızı giderebilir ve yolculuklarınıza rahat bir şekilde devam edebilirsiniz. Kurulduğu ilk andan beri müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarına devam eden firma, müşterileri ile iletişim konusunda hassasiyet ile yaklaşmaktadır ve herhangi bir sorununuz veya sorunuz için firmanın  müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası 0462 325 22 83’tür. Bu telefon numarası ile firmanın müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve yetkililer ile iletişim haline geçebilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetleri numarası 0462 325 22 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaşım konusunda imdadınıza yetişen ve yolculuklarınıza rahat bir şekilde devam etmenizi sağlayan firma sizler ile iletişim konusuna önem vermektedir. Firma ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz görüşmeleri yukarıda verilen telefon numaraları ile sağlayabilirsiniz. Yukarıda verilen telefon numaraları ile direkt bağlantı kurabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmaya direkt bağlantı yollarından bir tanesi de mail yolu iledir. Firmaya mail atarak da direkt bağlantı sağlayabilirsiniz. Firmanın mail adresi bilgi@kanberoglu.com.tr’dir. Bu mail yolu ile direkt bağlantı kurabiliyor ve görüşmek istediğiniz konuları firma yetkilileri ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri ilişkileri konusunda özveri ile çalışmalarına devam eden firma sizlere hemen dönüş sağlayarak sorunlarınızın çözümünü bulacaktır.

Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0462 325 22 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Şikayet Hattı

Biletleriniz ile ilgili veya herhangi bir konuyla alakalı yaşadığınız sorunları firmanın şikayet hattına ulaştırabilirsiniz. Firma, bulunduğunuz şikayetleri dikkate alarak çalışmalarını o yönde sürdürme vizyonu ile hareket etmektedir. Yukarıda verile bağlantı yolları ile firmaya ulaşabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz. Gerek telefon numaraları ile gerek mail yoluyla gerekse de firmanın resmi internet sitesinden firmaya ulaşabiliyor ve işlemlerinize devam edebiliyorsunuz. Yolculuk yapacağınız otobüsler ile ilgili bilgilere ve biletlere, biletler hakkında detaylı bilgilere ve benzeri gibi konularla alakalı her türlü bilgiyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Firma kuruluş yıllarında beri müşteri memnuniyetini gözeterek büyümeye devam etmiş ve insanların çok sık tercih ettiği turizm firmaları arasında kendisine yer bulmuştur. Sizler de firma ile iletişim haline geçerek yolculuklarınıza rahat ve ekonomik bir şekilde devam edebilirsiniz. Seyahatlerinize ara vermeden devam edebilir ve yeni yerler keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm şikayet hattı 0462 325 22 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kanberoğlu Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kanberoğlu Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kanberoğlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0462 325 22 83

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kanberoğlu Turizm çağrı merkezi numarasına 0462 325 22 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kanberoğlu Turizm
Adres : Değirmendere Otogarı Nn:5 Trabzon/Türkiye
E-Posta : bilgi@kanberoglu.com.tr
Telefon : 0462 325 22 83
Faks Numarası : 0462 325 59 36

Arama Terimleri: Kanberoğlu Turizm iletişim bilgileri, Kanberoğlu Turizm telefon no, Kanberoğlu Turizm irtibat tel, Kanberoğlu Turizm canlı destek, Kanberoğlu Turizm müşteri temsilcisi, Kanberoğlu Turizm şikayet hattı, Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetleri numarası, Kanberoğlu Turizm çağrı merkezi numarası, Kanberoğlu Turizm iletişim numarası, Kanberoğlu Turizm çağrı merkezi, Kanberoğlu Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap