Royal Tasarım Atölyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Royal Tasarım Atölyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Royal Tasarım atölyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Royal Tasarım atölyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Royal Tasarım atölyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Royal Tasarım atölyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Royal Tasarım Atölyesi Çağrı Merkezi Numarası

Royal Tasarım Atölyesi, teorik bilginin ürünlere ve yenilikçi buluşlara dönüştürülmesini amaçlayan atölyelerdendir. Teknoloji, fen bilimleri, matematik, mühendislik, eğlence gibi alanlarda becerilerin geliştirildiği ve müşterilere sunulduğu yerdir. En popüler olduğu konulardan biri ise düğün davetiyeleridir. İstanbul’da hizmet veren bu firma sizi sevdiklerinize bağlayacak düğün davetiyeleri tasarlıyor. İstediğiniz düğün konseptine göre, tarz ve beğeninize göre kağıt tipi, yazı şekli ve zarf seçimi yapabilirsiniz. Özenli bir şekilde hazırlanan davetiyeler en kısa süre içerisinde müşterilere teslim ediliyor. Firmanın ürünleri bütçe dostudur. Minimum 100 adet davetiye siparişi veriliyor ve bu davetiyelerin tanesi 1 TL’ye denk geliyor.

Firmanın Instagram hesabı geçtiğimiz günlerde çalındığı için şu an için telefon numarası ve sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Firma kısa süre içinde çalışmalarına yeniden başlayacaktır. Şimdilik iletişim kanalı bulunmamaktadır.

Royal Tasarım Atölyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, düğününüzün tarzını yansıtacak şık ve zarif davetiyeleri sizlerle buluşturuyor. Zevkinize göre seçeceğiniz veya tasarlayabileceğiniz zarfların yazı stili, metin boyutu, kullanılacak kağıt tipi, zarf çeşidi davetiyelerin unsurlarını oluşturuyor. Kağıt tipi davetiyenizin kalitesini belirleyen en önemli unsurdur. Firma, karar veremeyen müşterilerine onların fikirlerini büyük bir dikkatle dinleyerek yardımcı oluyor. Zarfın tasarımı düğün konsepti ile uyumlu olsun diye özenle çalışmalar yapıyor. Müşterilerinin mutlu ayrılmasına önem veriyorlar.

Davetiye sevdiklerinizin eline geçtiği zaman göze çarpan ilk şey zarf olduğu için firma müşterilerine zarf seçiminde fikirler sunuyor. Hazır ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebiliyorken isteyen müşteriler aklındaki tasarımı tarif ederek ortaya tamamen kişiye özgü bir tasarım çıkarılabiliyor. Kaligrafik yazı tipiyle düğün davetiyelerinizin metinleri süslenebiliyor. Her bir cümle ve kelime özenle seçiliyor. Firma, ülkenin dört bir yanına birkaç kargo firması kullanarak dağıtım yapıyor. Havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleriyle müşterilerin  mutlu edilmesi amaçlanıyor. Kargo ücreti firma tarafından karşılanıyor, sadece ürünleri ödüyorsunuz.

Royal Tasarım Atölyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, özel günlerinizi duyurmanız için zevkinize uygun davetiyeler hazırlama vaadinde bulunuyor. Fiyatları 1 TL’ye gelen davetiyelerden en az 100 tane sipariş etmeniz gerekiyor. Alt limit 100 adet olmaktadır. Üst limit yoktur, yani sınırsız davetiye siparişi vermekte özgürsünüz. Atölye ekibi, evlenecek olan çiftlerin göz zevkine ve konseptine uygun davetiyeler tasarlıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, müşterilerini dinleyerek nasıl bir davetiye istediklerini anlamaya çalışır. Müşterileriyle fikir alışverişinde bulunan firma çok geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Kağıt tipini, zarf çeşidini ve yazı stilini özenle tasarlıyor. Davetiye üzerinde yazılacak metinleri müşterilerin isteği üzerine sunuyor. İstanbul’da olan atölye sadece İstanbul içi değil, şehir dışına da hizmet veriyor. Minimum 100 adet olması gereken siparişleri en geç 1 hafta içinde ücretsiz kargoyla kapınıza gönderiyor. Düğün dışında diğer organizasyonlar için de özel davetiyeler ve hizmetler sunuyor. Firma uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü için ülkenin her yanından müşterilerle çalışıyor. Firmanın bu kadar çok konuşulması ve tercih edilmesinin sebebi müşterilerle kurdukları sağlıklı iletişimden kaynaklanıyor.

Royal Tasarım Atölyesi Şikayet Hattı

Sipariş vermek isteyen kişiler firmayla etkinlikten 10 gün önce görüşmesi tavsiye edilir. Böylece gecikme yaşanması engellenir ve müşteri memnun kalır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bunun dışında firma, ahşap tasarımlar, el yapımı ürünler ve teknolojik ürünlerin satışını da yapmaktadır. Kibar ve anlayışlı personelleri sayesinde güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir atölye haline gelmiştir. Müşteri ilişkilerine önem veren firma, bu konuda kendini sürekli geliştirme çabası içerisine girmiştir. İlerleyen yıllarda da bu başarının devam etmesi firmanın öncelikleri arasındadır.

Arama Terimleri: Royal Tasarım Atölyesi iletişim bilgileri, Royal Tasarım Atölyesi telefon no, Royal Tasarım Atölyesi irtibat tel, Royal Tasarım Atölyesi canlı destek, Royal Tasarım Atölyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap