decathlon-cagri-merkezi-numarasi

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Decathlon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Decathlon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Decathlon şikayet hattına erişebilirsiniz. Decathlon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Decathlon, Fransa’da kurulmuş 1976 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren mağazalar zinciridir. Genel konsepti spor malzemesi ürünleridir. Birçok markanın spor malzeme ve ekipmanlarını müşterilerine sunmaktadır. Decathlon, 2010 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermektedir. Decathlon’un İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Hatay ve Antalya illerimiz olmak üzere ülkemizde toplam 15 adet mağazası bulunmaktadır.

Decathlon onlarca spor dalı ile ilgili malzemelerin ve kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Bu sporlara gelecek olursak bunlar şöyledir; doğa yürüyüşü, bisiklet, kamp, koşu, paten, kaykay ve scooter yüzme yoga ve pilates, dalış fitness, jimnastik ve dans binicilik, yürüyüş su sporları, raket sporları, avcılık, futbol, kayak, snowboard basketbol, voleybol, balıkçılık, tırmanış ve dağcılık, okçuluk ve hedef sporları, golf, boks ve dövüş sanatları, sporcu besinleri, elektronik ve aksesuar.

Decathlon Çağrı Merkezi Numarası

Decathlon olarak kadın, erkek, çocuk her yaş gurubuna spor eşyaları, kıyafetler, ayakkabılar, kamp malzemeleri vb. birçok eşya denilince akla firmamız gelmektedir. Türkiye’de birçok satış ağımız bulunup herkes tarafından tercih edilmekteyiz. Her zaman kaliteli ürünler üretip ekiplerimiz teknik tüm ürünleri en sade ve güzel haliyle hazırlamaktadır. Ürünlerimizde yada sıkıntı duyduğunuz konularda bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz online olarak yada mağazalarımızdan yaptığınız tüm alışverişlerde sorunların ve sıkıntılarınız en kısa süre içerisinde giderilecektir. Sizlerin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Bizimle iletişime geçin sorunlarınızı giderelim. Decathlon çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Numarası

Decathlon olarak aklınıza gelebilecek tüm spor malzemeleri, kamp malzemeleri, gerekli ekipmanları mağazalarımıza gelerek yada online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm alışverişlerde firma olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Biz spor severleri ve sporun daha fazla insanlara ulaşması için ekipmanlar üretmekteyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Aldığınız tüm ürünlerde herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız ürünlerimiz garantimiz altındadır. Yaşadığınız tüm sıkıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  0850 532 33 22 mutlu kullanıcı hattımızdan veya 0549 805 33 83 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yapılan görüşmeler kayıt altına alınacaktır. Kişisel tüm bilgileriniz korumamız altındadır. Yoğunluk yaşandığı durumlarda bizimle iletişime geçemediğiniz zamanlarda müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Decathlon müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Decathlon müşterilerinin her zaman tüm sıkıntılarında yanındadır. Müşterilerimizin memnuniyetini yaptığımız kaliteli ürünlerimizle sağlamaktayız. Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmaya çalışmaktayız. Müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak isterseniz yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından bağlantı sağlayabilirsiniz. ‘1’ tuşlama yaptığınızda aydınlatma metnini dinleyebilirsiniz. İnternet sitemize giriş yaptığınızda kullanıcı hizmetleri sayfasından mutlu kullanıcı ekibimizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Hafta içi ( pazartesi-cuma) 09:00-19:30 resmi tatillerde (12:00-19:00) saatlerinde iletişim sağlayabilir istediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Decathlon müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Decathlon Şikayet Hattı

Decathlon siz değerli müşterilerimizin tüm şikayetlerinde yanındadır. Yukarıdaki telefon numarasından şikayetlerinizi bize bildirebileceğiniz gibi musterihizmetleri@decathlon.com adresinden bize tüm sıkıntılarınızı bize bildirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Decathlon müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Decathlon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Decathlon’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi 08.30 ile 20.00, hafta sonu ise 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Bu numara aracılığıyla Decathlon ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden veridğiniz siparişin durumunu öğrenebilirsiniz, size yakın mağazayı öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 532 33 22

Arama Terimleri: decathlon iletişim bilgileri, decathlon telefon no, decathlon irtibat tel, decathlon canlı destek, decathlon müşteri temsilcisi, decathlon şikayet hattı, decathlon müşteri hizmetleri numarası, decathlon çağrı merkezi numarası, decathlon iletişim numarası, decathlon çağrı merkezi, decathlon müşteri hizmetleri direk bağlanma

14 Yorum

 1. gönül 18 Ekim 2017
 2. qwqwqw 12 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 12 Aralık 2017
 3. ismail Kara 1 Şubat 2018
  • Yönetici 2 Şubat 2018
 4. Tamer 23 Nisan 2020
 5. Peren soykan 3 Nisan 2021
 6. Murat 6 Aralık 2022
 7. Aynur 4 Ocak 2023
 8. Aynur 4 Ocak 2023
 9. GÖKHAN 4 Ocak 2023
 10. Gökhan 4 Ocak 2023
 11. Aynur 4 Ocak 2023
 12. Gökhan 4 Ocak 2023

Yorum Yap