Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Decathlon, Fransa’da kurulmuş 1976 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren mağazalar zinciridir. Genel konsepti spor malzemesi ürünleridir. Birçok markanın spor malzeme ve ekipmanlarını müşterilerine sunmaktadır. Decathlon, 2010 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermektedir. Decathlon’un İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Hatay ve Antalya illerimiz olmak üzere ülkemizde toplam 15 adet mağazası bulunmaktadır.

Decathlon onlarca spor dalı ile ilgili malzemelerin ve kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Bu sporlara gelecek olursak bunlar şöyledir; doğa yürüyüşü, bisiklet, kamp, koşu, paten, kaykay ve scooter yüzme yoga ve pilates, dalış fitness, jimnastik ve dans binicilik, yürüyüş su sporları, raket sporları, avcılık, futbol, kayak, snowboard basketbol, voleybol, balıkçılık, tırmanış ve dağcılık, okçuluk ve hedef sporları, golf, boks ve dövüş sanatları, sporcu besinleri, elektronik ve aksesuar.

Decathlon’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi 08.30 ile 20.00, hafta sonu ise 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Bu numara aracılığıyla Decathlon ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden veridğiniz siparişin durumunu öğrenebilirsiniz, size yakın mağazayı öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 532 33 22

Arama Terimleri: decathlon iletişim bilgileri, decathlon telefon no, decathlon irtibat tel, decathlon canlı destek, decathlon müşteri temsilcisi, decathlon şikayet hattı

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla