BadiWorks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BadiWorks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BadiWorks çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BadiWorks müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BadiWorks şikayet hattına erişebilirsiniz. BadiWorks müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BadiWorks Çağrı Merkezi Numarası

Badiworks, şirketleri işveren markası stratejileri belirleme, genç yetenekleri işe alma, üniversite öğrencilerine yönelik pazarlama faaliyetleri ve kampüs etkinliklerinde destekleyen bir gençlik iletişim ajansıdır. Başta Turkcell, Tofaş ve Pfizer olmak üzere Türkiye’nin önde gelen 60’tan fazla markası için 2016 yılından bu yana 360 derece işe alım süreçleri organize eden firma, gençler için doğru iletişim faaliyetlerini uygulayan şirketlerde aktif olarak yer alıyor. Yenilikçi yaklaşımlar ve çözümler. Student Career, Young Executive Academy, TalentCoders gibi alt markaları bünyesinde barındıran Badiworks, Engineers Summit, HackYourSelf ve Future of Data gibi teknoloji odaklı eğitimlerle öncü iş isimlerini genç teknoloji yetenekleriyle buluşturuyor. Misyonu iş dünyasına yetenekli gençleri yetiştirmek, kişisel gelişimlerini desteklemek ve ülkemiz için katma değer yaratmak.

BadiWorks çağrı merkezi numarası 0850 888 2234 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BadiWorks Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın Türkiye’de 15 üniversiteden 63 öğrenci kulübü, 82 üniversitede kariyer merkezi, 56 üniversitede 360 öğretim görevlisi bulunmaktadır. 117 lise müfettiş öğretmeni ve 565 özel lise. Şirket ile sahip olduğu geniş sosyal ağ sayesinde her yıl yüz binlerce gencin hayallerini gerçekleştirmesine rehberlik etmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri için tek yapmanız gereken şey oldukça basittir. Firmaya ait müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz:

Elektronik posta adresi için: hello@badiworks.com

BadiWorks Müşteri hizmetleri numarası: 0(850) 888 2234

Gençlik internet sitesi iletişim için: https://badiworks.com/#contact-section

Firmanın adresi Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm 430, 34394 Şişli/İstanbul Beşiktaş, İstanbul 340000, TR olmaktadır.

BadiWorks Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu özel şirketin birçok uzmanlık alanı olmaktadır. Pazarlama, etkinlik, iletişim, eğitim, kampüs, ajans ve yaratıcı işler bu uzmanlık alanlardan bazılarıdır. Markanın bu kadar çok konuşulmasının ve bu kadar çok tercih edilmesinin birçok sebebi olmaktadır doğal olarak.

2018 yılından bu yana 360 derece kampüs iletişim sürecini yöneten Turkcell GNCYTNK, 2019 Uluslararası Stevie Ödülleri ve Yeni Mezun İşe Alım Programlarında iki kategoride ödül aldı. Ayrıca 2019 yılından itibaren üniversite süreçlerinin uygulanacağı Anadolu ISUZU, staj ve lisans programlarını sıfırdan tasarlayarak öğrencilere ilham veren konular oluşturdu. Ayrıca 2017 yılından bu yana 60’tan fazla üniversitede uygulanan Nescafe Marka Elçiliği tarafından üretilen projeler, Nescafe’nin küresel yarışmalarında örnek projeler olarak gösterildi. Ayrıca Nescafe bu çalışmaları 12’den fazla ülkede gerçekleştirmiştir. Ayrıca öğrencilerin kişisel verileri sayesinde Ağustos ve Eylül 2019’da Google Play ve Apple Store’da en çok indirilen mobil uygulaması arasında yer almaktadır. Sırada yer almayı başardı.

BadiWorks müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 2234 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BadiWorks Şikayet Hattı

Firmanın yaptıkları arasında; İnsan kaynakları; işveren markası yönetimi, etkinlikler, fuarlar, organizasyon yönetimi, işe alım ve eğitim projeleri, dış kaynak hizmetleri. Dijital; yazılım ve BT çözümleri, yetenek testleri ve bilgi testleri, yerel ve hibrit mobil uygulamalar, sosyal medya yönetimi. Yetenek Kazanımı. Kampüs Faaliyetleri. Gençlik Pazarlaması; marka elçisi projeleri, gençlik pazar araştırması, endüstri pazarlama hizmetleri, satış promosyonları yer alır.

Firmanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kibar ve anlayışlı müşteri hizmetleri yetkilileri ile sıra beklemeden sohbet etmek mümkün. Müşteri ilişkilerine çok önem veren marka bu konuda sürekli kendini geliştirmektedir. Şirketin temel amacı müşterilerin şikayet mağduru olmamasını ve memnuniyetsiz ayrılmasını sağlamaktır. Böylece uzun süredir müşteri sayısı ve lokasyon sayısı sürekli artan, çağın en önemli şirketlerinden biri haline geliyor. Herhangi bir soru veya problem durumunda firma ile herhangi bir şekilde iletişime geçerek sınırsız destek almak mümkündür.

BadiWorks şikayet hattı 0850 888 2234 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BadiWorks müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BadiWorks şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BadiWorks Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 2234

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BadiWorks çağrı merkezi numarasına 0850 888 2234 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Fulya, Yeşilçimen Sokağı No:12 34394 Şişli/İstanbul
E-Posta : hello@badiworks.com
Telefon : 0850 888 2234

Arama Terimleri: BadiWorks iletişim bilgileri, BadiWorks telefon no, BadiWorks irtibat tel, BadiWorks canlı destek, BadiWorks müşteri temsilcisi

Yorum Yap