Golden Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Golden Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Golden Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Golden Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Golden Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Golden Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Golden Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Golden Turizm, 2002 yılından bugüne dek son teknoloji ile donatılmış araçları ve güler yüzlü personeli ile şehirlerarası seferler düzenlemektedir. Samsun, Sinop, Trabzon, Rize, İstanbul ve daha birçok ile her gün otobüs seferleri mevcuttur. Firma bünyesindeki 80 adet otobüs filosu ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Şehirlerarası yolculuk esnasında firma müşterilerine sınırsız internet, TV, yiyecek ve içecek ikramı yapmaktadır. Firma yolculuğun güzel, keyifli ve kaliteli geçmesi için müşterilere her türlü imkanı sunmaktadır. Klimalı, rahat koltuklu, temiz otobüslere sahip firma yolcular tarafından çokça tercih edilmektedir. Firmanın kendi web sitesi üzerinden sunduğu hizmetleri, sefer noktalarını ve güzergahlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Her gün birçok otobüs seferi düzenleyen firmaya pek çok farklı iletişim kanalından öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Firmanın 444 11 53 çağrı merkezi hattını arayarak iletmek istediğiniz soruları her daim yöneltebilirsiniz. Ayrıca 09.00-22.00 çalışma saatleri arasında 0(533) 965 85 60 iletişim numarasından da firmaya ulaşabilirsiniz. Her türlü ayrıcalığı ve konforu sunan firma şehirlerarası yolculukları rahat hale getirmek için müşterilere özel imkanlar sağlamaktadır. Daha önce bu firmadan hizmet aldıysanız ve önereceğiniz bazı noktalar bulunuyorsa info@goldenturizm.com.tr adresine de e-mail gönderebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da firma adresini takibe alarak direkt mesaj yoluyla tüm soru ve görüşlerinizi yöneltebilirsiniz.

Golden Turizm çağrı merkezi numarası 444 11 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Golden Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Şehirlerarası farklı bölgelere sefer düzenleyen otobüs firmasına verdiği hizmetler ile alakalı detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz. Firmaya 444 11 53 numaralı hattan ulaşabileceğiniz gibi 0(533) 965 85 60 telefon numarası yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca daha önce yolculuk esnasında yaşadığınız kötü tecrübelerinizi bildirmek adına da firmanın iletişim kanallarından şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bir otobüs firmasının müşteri portföyünü artırması ve memnun geri bildirimler alması için sağladığı hizmetler ve ayrıcalıklar oldukça önem taşır. Bu bakımdan müşterilerden gelen istek ve taleplere dikkat etmek ve özen göstermek gerekir.

Karadeniz, Marmara, Ege, İç Anadolu ve farklı bölgelerdeki illere 80 adet geniş otobüs filosu ile sefer düzenleyen firma yolculuk sırasında yolcuların konforlu seyahat etmesi için özel imkanlar sunmaktadır. Yenilenmiş 2+1 koltuklar ile yolcular daha lüks ve rahat bir şekilde uzak mesafelere yolculuk yapmaktadır. Firmanın farklı lokasyonlarda aktarma ve yolcu alma noktaları bulunmaktadır. Bu hizmetler doğrultusunda yolcular sıkıntı ve stres yaşamadan yolculuk yapmanın keyfini sürmektedir.

Golden Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 11 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Golden Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şehirlerarası yolculuk uzak mesafeler arasında yapıldığından yolcuların kendini rahat ve güvende hissetmesi gerekir. Daha önce hiç firmanın otobüsleri ile yolculuk etmemiş birinin kafasında bazı tereddütleri ve soruları olması olası bir durumdur. Bu bakımdan firma telefonun diğer ucunda güler yüzlü çalışan müşteri temsilcileri ile sorularınızı cevaplamaya hazır durumda beklemektedir. Merak ettiklerinizi ve aklınıza takılanları iletişim kanallarından günün her saati yöneltebilirsiniz. Buna ek olarak fiyat bilgisi, koltuk sayısı, güzergahlar, yolcu kapasitesi, varış noktaları gibi konuları doğrudan mesaj yoluyla da sorabilirsiniz.

Golden Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 11 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Golden Turizm Şikayet Hattı

Daha öncesinden firmadan hizmet almadıysanız ve aklınıza takılan sorular varsa her çeşit soruyu sorarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Uzun mesafelere yolculuk yapmak genel olarak yorucu bir süreç olduğundan yolcular rahat edebilecekleri ve farklı imkanların sunulduğu bir otobüs hattında yolculuk yapmayı tercih etmektedir. Yolculardan birçok olumlu geri bildirim alan bu firma internet hizmeti, TV ve ikramları ile yolcuların konforlu seyahat etmesi için ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır. Firma müşterilerinden aldığı öneriler ile kendini her geçen gün yenilemeyi hedeflemektedir.

Golden Turizm şikayet hattı 444 11 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Golden Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Golden Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Golden Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 11 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Golden Turizm çağrı merkezi numarasına 444 11 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Reşadiye, Atatürk Cd. No:175, 53100 Merkez/Rize
E-Posta : info@goldenturizm.com.tr
Telefon : 444 11 53

Arama Terimleri: Golden Turizm iletişim bilgileri, Golden Turizm telefon no, Golden Turizm irtibat tel, Golden Turizm canlı destek, Golden Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap