Medicine Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medicine Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medicine Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medicine Hospital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medicine Hospital şikayet hattına erişebilirsiniz. Medicine Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medicine Hospital Çağrı Merkezi Numarası

Atlas Üniversitesi Medicine Hospital; 1998 yılından beri nitelikli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastasının iyileşmesine vesile olmuş saygın bir sağlık kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hastane, ileri teknolojiyle teçhiz edilmiş modern binası, teknik cihaz ve ekipmanlarıyla birlikte 50.000 m² kapalı alana sahiptir. Biri hibrit olmak üzere 18 ameliyathanesiyle yılda 30 binden fazla ameliyat gerçekleştirilen hastane, sağlık sistemi içerisinde lider ve öncü kurumlardan biri olmayı başarmıştır. Hastane ve hizmetlerine yönelik her türlü konuda, çağrı merkezi numarası 444 0 205 aranabilir.

Medicine Hospital çağrı merkezi numarası 444 02 05  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicine Hospital Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastane sahip olduğu 3 adet dersliği ve 250 kişilik konferans salonuyla birlikte yıllardır lise ve üniversite düzeyinde uygulama eğitimi ve staj imkanları vermiş; 10 bini aşkın öğrenciye sağlık eğitimi vererek önemli bir misyonu yerine getirmiştir. Güçlü akademik kadroyu ve önemli bilimsel birikimi barındıran hastane, 2019 yılından beri Atlas Üniversitesi bünyesinde yoluna devam etmekte; ilkeli duruşu ve etik tutumundan taviz vermeksizin ülke ve dünya tıbbına hizmetlerini sürdürmektedir. Hastane ve hizmetleri hususunda ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri numarası 444 02 05 üzerinden ilgililerle iletişim kurulabilir.

Medicine Hospital müşteri hizmetleri numarası 444 02 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicine Hospital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik prensiplerinden taviz vermeden, teknolojinin en son olanakları, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak, çevreye son derece duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, özveriyle ve hevesle sunmakta olan hastane, sürekli gelişen ve üreten bir organizasyona sahiptir. Bilimi, eğitimi ve araştırmayı oldukça önemseyen, ülkemizde ve dünya çapında sağlık bilimleri açısından rol model bir hastane olmayı planlayan kurum, çalışmalarını aynı inanç ve istekle sürdürmektedir. Hastane ve hizmetlerine yönelik herhangi bir hususta yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp istenilen bilgi edinilebilir.

Medicine Hospital müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 02 05  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicine Hospital Şikayet Hattı

Kurumsal anlayışla yönetilen ve yenilikçi yaklaşımları tıbbın her alanında uygulamaya çalışan hastane, kendini her geçen gün yenilemektedir. Hastane ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere aktarılabilir.

Medicine Hospital şikayet hattı 444 02 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medicine Hospital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medicine Hospital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medicine Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 02 05

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medicine Hospital çağrı merkezi numarasına 444 02 05 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Medicine Hospital
Adres : Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli – Bağcılar / İstanbul
E-Posta : info@medicinehospital.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 02 05
Telefon Numarası : 0 212 489 08 00

Arama Terimleri: Medicine Hospital iletişim bilgileri, Medicine Hospital telefon no, Medicine Hospital irtibat tel, Medicine Hospital canlı destek, Medicine Hospital müşteri temsilcisi, Medicine Hospital şikayet hattı, Medicine Hospital müşteri hizmetleri numarası, Medicine Hospital çağrı merkezi numarası, Medicine Hospital iletişim numarası, Medicine Hospital çağrı merkezi, Medicine Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap