Reyap Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Reyap Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Reyap Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Reyap Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Reyap Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Reyap Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Reyap Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hasta olan kişiler kaliteli bir hizmet almak ister. Kendileri ile ilgilenen doktorların işinde uzman olması, doğru teşhisin konulması ve tahlil sonuçlarına yorulmadan ulaşmak hastaların istekleri arasındadır. Çünkü hasta olduğumuz zaman oldukça halsiz ve bitkin oluruz. Saatlerce sıra beklemek ve hastanede uzun zaman geçirmeden tedavimizin olmasını isteriz. Reyap Hastanesi bu konuda öncelikle insan sağlığına önem vermektedir. Bünyesindeki kaliteli ve işini iyi yapan doktorlarla hizmet vermektedir. İstanbul ve Çorlu’da hastaneleri bulunmaktadır. Yakında Bodrum’da da şubeleri açılacaktır. Anlaşmalı kurumlarla çalışmakta olup uygun fiyatlarla bütün sağlık işlemlerinizi yaptırabilme kolaylığına da sahipsiniz. Aklınıza gelen sorular ya da randevu oluşturmak için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Reyap Hastanesi çağrı merkezi numarası 0850 473 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reyap Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Reyap Hastanesi birçok bölümüyle sağlık hizmetini kişilere kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Bölümleri arasında acil servis, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı, dermotoloji, fizik tedavi, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz, iç hastalıkları, kadın hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, medikal estetik, nöroloji, ortopedi, psikoloji, radyoloji, üroloji, onkoloji, yeni doğan ünitesi bulunmaktadır. Bu bölümler için tıbbi destek isteyen kişiler istedikleri gün ve saatte randevu alarak muayeneye gidebilirler. Online randevu ve E sonuç öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca hastanede check up yaptırmanız da mümkündür. Son teknolojideki aletlerle ve tıbbi gereçlerle hizmet veren hastanenin müşteri hizmetlerini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Reyap Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0850 473 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reyap Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Reyap Hastanesi ile direkt görüşme yapmak için 0 850 473 77 77 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0 553 077 70 08 numarası da müşteriler için oluşturulmuştur. Ayrıca info@reyaphastanesi.com.tr adresine mail göndermeniz mümkündür. Tahlillerinizi ve tetkiklerinizi hastanede konforlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Reyap Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 473 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reyap Hastanesi Şikayet Hattı

Reyap Hastanesi hizmetlerinden memnun kalmayan hasta ya da hasta yakınları şikayetçi oldukları konuları müşteri hizmetlerine bildirebilirler. Ayrıca internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı bütün şikayetler değerlendirilerek en kısa süre içinde de giderilecektir.

Reyap Hastanesi şikayet hattı 0850 473 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Reyap Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Reyap Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Reyap Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 473 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Reyap Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0850 473 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E Posta Adresi : info@reyaphastanesi.com.tr

Çağrı Merkezi Numarası : 0850 473 77 77

Arama Terimleri: Reyap Hastanesi iletişim bilgileri, Reyap Hastanesi telefon no, Reyap Hastanesi irtibat tel, Reyap Hastanesi canlı destek, Reyap Hastanesi müşteri temsilcisi, Reyap Hastanesi şikayet hattı, Reyap Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Reyap Hastanesi çağrı merkezi numarası, Reyap Hastanesi iletişim numarası, Reyap Hastanesi çağrı merkezi, Reyap Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap