Meltem Modüler Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meltem Modüler Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meltem Modüler Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Meltem Modüler Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

1985 yılında bir atölyede yalnızca bir çalışanı ile üretime başlayan Meltem Modüler Mobilya, kaliteli ürünler üretmek olan hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şu an firma üretim, bayi, satış, montaj ve lojistik ağı kapsamında 1000’i aşkın çalışanı ile 17.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 30.000 metrekare alanda üretim yaparken her geçen yıl biraz daha büyümektedir. Bebek ve genç odası mobilyaları üreten firma çocuklara ve gençlere daha kaliteli yaşam alanları sunuyor. Mobilyaları sağlıklı ham madde ve sağlıklı teknoloji ile üretmektedir. Firma 2008 yılında kurmuş olduğu bebek odasında ilk ve tek tam otomatik boya hattı ile ürünleri el değmeden, anti kanserojen ve ağır metal içermeyen anti alerjik boyalar ile boyanmaktadır. Firma ve ürünler ile ilgili bilgi almak ya da sorularınızı bildirmek için 0232 782 62 45 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurarak da iletişim sağlayabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya çağrı merkezi numarası 444 8 195 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ürünlerin tasarımından başlayıp evlerinize ulaşana kadar ki tüm süreçlerde ürünleri kendi güçlü makine parkuru ve sağlıklı teknolojisi ile üretmektedir. Çevreci üretim politikalarını esas alan firma çocuklara temiz bir çevre bırakmak istiyor. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesindeki ülkelere ihracat yapan firma daha geniş kitlelere hitap etmek için faaliyetler yürütmektedir. Firma veya ürünlere ilişkin her konuda müşteri temsilcilerinden destek talep etmek için 0232 782 62 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetleri numarası 444 8 195 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ilişkin konularda 0232 782 64 45 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerine direkt bağlanabilir sorularınızı, görüşlerinizi bildirebilir yardım veya destek talep edebilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 8 195 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya Şikayet Hattı

Firma ürünlerinin üretim süreci, satış ve satış sonrası süreçlerinde de müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Müşterilerin ürünler veya firma ile ilgili herhangi bir şikayetlerinin olması durumunda şikayetlere uygun çözüm ile müşterilere en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Firmaya veya ürünlere ilişkin şikayet, görüş veya önerilerinizi 0232 782 64 45 numaralı telefonu arayarak bildirebilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya şikayet hattı 444 8 195 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Meltem Modüler Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Meltem Modüler Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Meltem Modüler Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 8 195

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Meltem Modüler Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 8 195 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Gazipaşa Mahallesi Çevreyolu Bulvarı No: 97 MENDERES(CUMAOVASI) / İZMİR
Telefon Numarası : 0 232 782 62 45
Fax İletişim Hattı : 0 232 782 29 35

Tüketici danışma hattı : 444 8 195

Arama Terimleri: Meltem Modüler Mobilya iletişim bilgileri, Meltem Modüler Mobilya telefon no, Meltem Modüler Mobilya irtibat tel, Meltem Modüler Mobilya canlı destek, Meltem Modüler Mobilya müşteri temsilcisi, Meltem Modüler Mobilya şikayet hattı, Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Meltem Modüler Mobilya çağrı merkezi numarası, Meltem Modüler Mobilya iletişim numarası, Meltem Modüler Mobilya çağrı merkezi, Meltem Modüler Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap