Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rent Go çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Rent Go müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Rent Go şikayet hattına erişebilirsiniz. Rent Go müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rent Go Çağrı Merkezi Numarası

Gerek iş gezisi olsun gerekse ailece yapacağınız tatiller olsun araç kiralamak herkese büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnsanlar şehirlerarası yollarda araç kullanmanın yorgunluğunu yaşamamak için gittikleri yerde araç kiralayarak işlerine pratik bir çözüm de getirmişlerdir. Havayolu ile bir şehre ulaşım sağladığınızda kiraladığınız araba orada sizi bekliyor olabilir. Hemen arabanızı alarak da işlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik istediğiniz model ve tipteki arabalar sizin ihtiyacınıza göre birçok çeşitte bulunmaktadır. Yapmanız gereken aracın modeline, yaşına, yakıt türüne, vites özelliğine bakarak karar vermek olmalıdır. Günlük, haftalık, aylık kiralık araçlar Rent Go güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Sigortaları, bakımları ve kaskoları yapılan araçlar son model ve farklı markalardan oluşmaktadır. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye çağrı merkezlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Rent Go çağrı merkezi numarası 444 40 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rent Go Müşteri Hizmetleri Numarası

Rent Go ofislerinin sayısı 34’ü bulmuştur. Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Dalaman, Diyarbakır, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Ordu, Samsun, Trabzon gibi illerimizde birçok şubesi bulunmaktadır. Bu yerlere yolunuz düşerse firmaya ait olan araçlardan istediğinizi kiralayabilirsiniz. Kampanyaları da takip ederek indirimli ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firma 30 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tamamı yerli sermayeden oluşmaktadır. Uzman bir kadroyla araba kiralama sektöründe önemli bir yere sahiptir. Rezervasyon yaptırmak için internet sitesine giriş yapabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi 08:30-16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 444 40 61 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi de bildirebilirsiniz.

Rent Go müşteri hizmetleri numarası 444 40 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rent Go Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Rent Go ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi 0 552 544 40 61 numaralı whatsapp hattından da ulaşım sağlayabilirler. 0 216 379 82 82 numaralı sabit hatlarını da arayabilirsiniz. Mail ile yazılı iletişime geçecek olan kişiler info@rentgo.com adresini kullanabilirler. Firmayla birçok şekilde iletişime geçmek mümkündür.

Rent Go müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 40 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rent Go Şikayet Hattı

Araçlarla, rezervasyonla, ödemelerle ilgili sıkıntılarda kişiler şikayet oluşturabilirler. Yukarıda bulunan iletişim numaralarından şikayet oluşturabileceğiniz gibi internet sitesinde bulunan formu doldurarak da önerilerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa zamanda da sorunlarınız giderilmektedir.

Rent Go şikayet hattı 444 40 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Rent Go müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Rent Go şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Rent Go Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 40 61

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Rent Go çağrı merkezi numarasına 444 40 61 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres : Orta Mahallesi Ankara Caddesi No:2/1 E-5 Kavşağı Metro Çıkışı Karşısı Tunalar Plaza Pendik / İstanbul
İletişim Telefon No : 0216 379 82 82
E Posta Mail Adres Bilgisi : info@rentgo.com

Arama Terimleri: Rent Go iletişim bilgileri, Rent Go telefon no, Rent Go irtibat tel, Rent Go canlı destek, Rent Go müşteri temsilcisi, Rent Go şikayet hattı, Rent Go müşteri hizmetleri numarası, Rent Go çağrı merkezi numarası, Rent Go iletişim numarası, Rent Go çağrı merkezi, Rent Go müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap