Nokian Tyres Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokian Tyres Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokian Tyres çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nokian Tyres müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nokian Tyres şikayet hattına erişebilirsiniz. Nokian Tyres müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nokian Tyres Çağrı Merkezi Numarası

120 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan marka ilk olarak Finlandiya’da kurulmuş ve merkezi Nokia’dadır. Firma otobüs, kamyon, iş makineleri gibi otomobiller için lastik üretimi yapmaktadır. 1934 yılında dünyanın ilk kış lastiği üretimini yapmıştır. Finlandiya merkezli markanın Rusya’da da fabrikası bulunmaktadır. Türkiye pazarında da geniş bir ağa sahip olan markanın Finlandiya’da bulunan genel merkezine +358 10 401 7000 numaralı telefondan ve firstname.lastname@nokiantyres.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Türkiye distribütörüne ise +358 10 401 7000 numaralı telefondan ve destek@kormetal.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres çağrı merkezi numarası +358 10 401 7000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka köklü bir tarihe sahip olmasına rağmen asla demode kalmamıştır. Sahip olduğu güçlü geçmişinin getirdiği tecrübe ve deneyimlerle kendini sürekli yenilemiş, geliştirmiş ve otomobil lastiği pazarında pek çok yeniliğe imza atmıştır. Dünyanın ilk kış lastiğinin yanı sıra ilk çivili kış lastiğini, ilk A sınıfı yuvarlama direnç derecesine sahip elektrikli otomobilleri için kış lastiğini ve dünyanın en iyi enerji verimli kış lastiği de üretmişlerdir. Markanın ilham kaynağı zorlu kuzey koşullarıdır ve marka müşterilerinin güvenliğini ve konforunu ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda da son derece hassas davranan marka satın aldıkları üründen memnun olmayan müşterilerine 14 gün içinde ücretsiz değişim imkanı sunmaktadır. Markanın genel merkezine ve Türkiye distribütörüne yukarıda yazılı olan numaralardan ve e-posta adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres müşteri hizmetleri numarası +358 10 401 7000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerinin güvenliğini ve konforunu göz önüne alarak otomobil lastiği üretimi yapan marka müşterilerinin tüm soru ve geribildirimlerini de önemsemektedir. Dünya genelinde pek çok kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Şeffaf bir yönetim anlayışına sahip markaya yukarıda yazılı olan iletişim numaralarından ve e-posta adreslerinden ayrıca firmanın web sitesinde yer alan geribildirim panelinden direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres müşteri hizmetlerine direk bağlanma +358 10 401 7000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nokian Tyres Şikayet Hattı

Köklü geçmişi, kurumsal yapısı, müşteri memnuniyeti itibariyle marka müşterilerinin tüm beklenti, soru, istek, görüş ve önerilerine açıktır. Olumlu ya da olumsuz her durumda markayla iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezi numaraları yukarıda verilmiştir. Bunların yanı sıra firmanın web sitesi, sosyal medya hesapları ve e-posta adreslerinden de firmaya ulaşmak mümkündür.

Nokian Tyres şikayet hattı +358 10 401 7000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nokian Tyres müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nokian Tyres şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nokian Tyres Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+358 10 401 7000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nokian Tyres çağrı merkezi numarasına +358 10 401 7000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Nokian Tyres plc Pirkkalaistie 7 P.O.Box 20 37101 Nokia Finland
E-Posta : firstname.lastname@nokiantyres.com
Telefon : +358 10 401 7912

Arama Terimleri: Nokian Tyres iletişim bilgileri, Nokian Tyres telefon no, Nokian Tyres irtibat tel, Nokian Tyres canlı destek, Nokian Tyres müşteri temsilcisi, Nokian Tyres şikayet hattı, Nokian Tyres müşteri hizmetleri numarası, Nokian Tyres çağrı merkezi numarası, Nokian Tyres iletişim numarası, Nokian Tyres çağrı merkezi, Nokian Tyres müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap