real-cagri-merkezi-numarasi

Real Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Real çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Real müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Real şikayet hattına erişebilirsiniz. Real müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Real Hipermarket, 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul’da Kartal, Bayrampaşa ve Fulya’da, Ankara, Konya ve Kocaeli, Gebze, İzmit olmak üzere toplam 7 tane şubesi bulunmaktadır.

Real Hipermarket’in genel müşteri politikası; müşteri memnuniyeti ve kolaylığıdır. Kolay ulaşım, kolay erişim ve yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün seçeneği ile Real, çoğu kişinin gözde marketi olmuş durumdadır. Real Hipermarketleri, en kaliteli ürünleri piyasa standartlarına göre müşterilerine uygun fiyattan ulaştırmaktadır.

Real Çağrı Merkezi

Kuruluşu Almanya olan ve Türkiye’nin Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana, Konya ve Antalya ilerinde de hizmet vermekte olan Real hipermarket, tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlıyor. Market ürünlerinden mağazaya, kütüphaneden manava kadar tüm ürünlerin satışını yapmakta olan bu hipermarket ülkemizde verdiği hizmeti her geçen gün geliştirmektedir. Bu gelişen hizmetlere her gün yenisi eklenirken geçtiğimiz günlerde çağrı merkezi hizmetini de ülkemizde hizmete açmıştır. 6 ilimizde toplamda 12 mağazası ile hizmet veren bu firmanın hizmete açtığı çağrı merkezi hattı üzerinden alışveriş dışındaki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güler yüzlü ve eğitimli çalışanları ile en iyi hizmeti vermekte, çözüm odaklı çalışan müşteri temsilcileri ile yapmak istediğiniz işlemi kolayca halledebilirsiniz.

Dünya markalarından biri olan bu market dünya üzerinde en iyi ve en kaliteli hizmeti veren hipermarketler arası ileri gelen isimlerdendir. N11 sayfası üzerinden kendi ürünlerinin satışını online olarak da gerçekleştiren bu mağaza, yaşadığınız ilde şubesi olmasa bile ürünlerini alabilmenizi sağlıyor. Bu mağaza üzerinden talep etmek istediğiniz herhangi bir işlemi mağazaya gelmek zorunda olmadan da, çağrı merkezi hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Real Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde verdiği hizmeti her geçen gün geliştirmeye ve dünya üzerinde kendi büyütmeye devam eden Real hipermarketi üzerinden yaptığınız tüm alışverişler ve aldığınız tüm hizmetler hakkında çağrı merkezi hattı üzerinden yardım alabilirsiniz. Ürün sorgulama, taksit sorgulama, ürün ve mağazalar hakkında bilgi almak, şube sorgulama ve bu firma hakkındaki tüm işlemlerinizde çağrı merkezi hattını arayarak talepte bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile bağlantı kurmak için tuşlamanız gereken çağrı merkezi hattı 0850 360 90 00’dır.

Real Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Talebinize direkt etkileşimde bulunulmasını istiyorsanız veya ürünlerin kalite kontrolünü yapmak, ürün sorgulamak gibi işlemlerinizde sosyal medya hesapları üzerinden yardım alabilirsiniz. Facebook, Twitter, Pinterest, Linkedin, Outlook, Gmail ve Tumblr üzerinden Real hipermarketin hesaplarına ulaşarak gerekse sosyal medya uzmanları ile gerekse de müşterileri ile iletişim kurarak talebinizi karşılayabilirsiniz. Diğer ve tüm işlemlerinizde müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak talebinizi karşılamak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi hattını arayarak duyacağınız sesli yanıt sistemine işleminize uygun tuşlamaları yaparak doğru temsilci ile bağlantı kurabilirsiniz.

Real Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle Real hipermarketinden aldığınız hizmette yaşadığınız bir sıkıntıyı şikayet talebi olarak iletmek için yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi üzerinden doğru tuşlamaları yaparak veya Gmail adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Real Hipermarketleri’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Real çağrı merkezini arayarak mağazalar hakkında görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı iletebilir; hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantıdaki form aracılığıyla Real Hipermarket ile iletişime geçebilirsiniz.

Real Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 90 00

Real İletişim Formu

Arama Terimleri: real iletişim bilgileri, real telefon no, real irtibat tel, real canlı destek, real müşteri temsilcisi, real şikayet hattı, real müşteri hizmetleri numarası, real çağrı merkezi numarası, real iletişim numarası, real çağrı merkezi, real müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. iHSAN 24 Eylül 2017

Yorum Yap