atlasglobal-cagri-merkezi-numarasi

Atlasglobal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atlasglobal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Atlasglobal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Atlasglobal şikayet hattına erişebilirsiniz. Atlasglobal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2001 yılında İstanbul merkezli olarak Atlasjet ismiyle kurulan ve ülkemizde gözde ulaşım firmalarından biri olan Atlasglobal yolcularını dünyanın dört bir yanıyla buluşturmayı hedefliyor.

Atlasglobal Çağrı Merkezi Numarası

14 Mart 2001 yılında kurulmuş bir uçuş şirketi olmaktayız. Kuruluşumuzun ilk yıllarından itibaren müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz konforlu uçuş koşularımız bizi kısa sürede tercih listesinde ilk sıralara yükselmemize neden oldu. Bu kısa sürede gerçekleşen yükseliş ile daha da fazla insana kendimizi tanıtmamız bizim daha fazla bir gayret içine girmemiz için bir motivasyon kaynağı oldunuz. Bir müşterinin uçuş esnasında ne ister ne yaparsak daha fazla memnuniyet almış oluruz gibi sorular doğurdu. Bu soruların yanın sıra taleplerin de fazlasıyla artması daha fazla yere daha fazla uçuş yapmamız gerektiğini gösterdi. Atlasglobal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Biz de bu konular için köklü ve kesin bir çözümle müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çekmek için uçuş sayımızı arttırdık. Koltuk yapılarımızı müşterinin bedeni için en iyisini tercih ettik. Koltuk aralıklarını geniş tuttuk.  Ülke içinde ki seferlerde göstermiş olduğumuz başarılar ile dünyaya açılmamız için çalışmalara başladık. Şimdi ise Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ülkelerine sürekli uçuşlar düzenlemekteyiz.

Atlasglobal Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendimizi size bu kadar sevdirmemiz bizim daha fazla çalışmamızla oldu. Daha fazla size yardımcı olabilmek için müşteri hizmetleri servisimizi kat kat arttırarak sizinle olan iletişimimizi koruduk. Uzman çalışanlarımız ile bir telefon kadar uzak olan bütün çözümleri ayaklarınıza serdik. Kendimizi geliştirmek amacında hiçbir konuyu göz ardı etmeden her olanağı elimizden gelenin fazlasıyla yapıyoruz. 0850 222 0000 numaralı müşteri hizmetleri servisimizde bütün sorun ve merak içinde kaldığınız konular hakkında yanı başınızda bulunmaktayız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Atlasglobal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Atlasglobal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Atlasglobal olarak siz müşterilerimizi daha kolay bir iletişim kurmanız için size kolay bir hizmet sunmak için telesekreter sisteminde ki bekleme olayını kaldırdık. Size vermiş olduğumuz numarayı telefonunuzdan tuşlamanız durumunda karşı tarafta sizi bekliyor olacağız. Kolay iletişimin herkes için problemlere çözümlerde daha iyi bir seçenek olduğunu bildiğimizden sizi desteklemekteyiz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atlasglobal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Atlasglobal Şikayet Hattı

Müşterilerimizin her esnada bize danışabilmesi için internet üzerinden de iletişimiz bulunmaktadır. Mail konusundan daha basit bir çözüm olarak internet sayfamızdan iletişim formu doldurmanız halinde istediğiniz her konu açısından bizimle beraber çözümler getirebilirsiniz. https://www.esky.com.tr/hakkimizda/iletisim adresimizin alt kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Atlasglobal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Atlasglobal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Konforlu yolculuk seçenekleriyle, ekonominizi düşünerek sizlere en iyi hizmeti vermeyen çalışan Atlasglobal’in 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyon işlemlerinizi, bilet alım işlemlerinizi, almış olduğunuz biletin tarih ve saatini değiştirme işleminizi, biletinizi açığa çıkarma gibi işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca Atlasglobal’in istek, soru, öneri, şikayet, iş başvurusu gibi mesajlarınızı iletebileceğiniz bir iletişim formu bulunmaktadır.

Atlasglobal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0000

Atlasglobal İletişim Formu

Arama Terimleri: atlasjet iletişim bilgileri, atlasjet telefon no, atlasjet irtibat tel, atlasjet canlı destek, atlasjet müşteri temsilcisi, atlasjet şikayet hattı, atlasjet müşteri hizmetleri numarası, atlasjet çağrı merkezi numarası, atlasjet iletişim numarası, atlasjet çağrı merkezi, atlasjet müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

  1. Ömer İzzet KÖKEN(Konarı Turizm) 21 Haziran 2017
    • Yönetici 22 Haziran 2017
  2. MUSTAFA KEMAL KÜÇÜKSÖNMEZ 1 Şubat 2018
  3. FAİK SABRİ TANRIÖVER 15 Mart 2018
  4. Mehmet Altindag 23 Mart 2018
  5. Ziyadin ARIKAN 7 Nisan 2018
  6. Makbule 7 Nisan 2018
  7. ALİ ÇALIŞIR 9 Nisan 2018

Yorum Yap