Digital Platform Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Digital Platform Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digital Platform çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Digital Platform müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2005 yılından beri uydu platform hizmeti sunan bir firmadır. Hızla gelişen teknolojiyi takip eden bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerine bu teknolojiyi yansıtmayı hedefleyen aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket konumundadır

Digital Platform Çağrı Merkezi Numarası

Müşterilerine en iyi çözümleri en ekonomik koşullarda sunan firma oldukça talep görmektedir. Telekomunasyon ihtiyaçlarına yönelik çözümler ile beğeni toplayan şirket her kesimden insan tarafından tercih edilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Digital Platform müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Digital Platform ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Digital Platform çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Digital Platform Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 326 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Digital Platform çağrı merkezi numarasına 0212 326 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

DİGİTAL PLATFORM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ A.Ş.
Yıldız Cad. No:34 Polat İş Merkezi
Beşiktaş-İSTANBUL

Tel : +90212 3260000
Fax : +90212 3260099

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Digital Platform sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Digital Platform iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Digital Platform iletişim bilgileri, Digital Platform telefon no, Digital Platform irtibat tel, Digital Platform canlı destek, Digital Platform müşteri temsilcisi, Digital Platform şikayet hattı, Digital Platform müşteri hizmetleri numarası, Digital Platform çağrı merkezi numarası, Digital Platform iletişim numarası

Yorum Yap