GASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GASKİ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GASKİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden GASKİ şikayet hattına erişebilirsiniz. GASKİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GASKİ Çağrı Merkezi Numarası

Su insan hayatının vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Su sayesinde insanlar hem hayata tutunur, hem temizlenir, hem hayvanlarını hem de toprak mahsullerini yetiştirir. Suyun bu denli önemli olduğu bir hayatta suya ulaşım da o derece önemlidir. Yirmi birinci yüzyılda artık su büyük firmalar sayesinde hayatımızın her anına ulaşabilmektedir. Suyun borular ve musluklar aracılığıyla girmediği ev veya iş yeri neredeyse kalmamıştır. Gaziantepliler için de çok önemli olan su Gaski ( Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi ) sayesinde adı geçen ilin her bölgesine rahatlıkla ulaşmaktadır. Ancak Gaziantepli su kullanıcıları herhangi bir problemle karşılaştıklarında veya firmaya bir soru sormak istediğinde hangi numara ile bu firmaya ulaşabilirler büyük bir merak söz  konusudur. Bu kuruma ait bir kullanıcı iseniz ve herhangi bir nedenle firmaya ulaşmak istiyorsanız, 0 (342) 211 13 00 numaralı hattı arayarak çağrı merkezine ulaşabilir ve probleminize çözüm arayabilirsiniz. Eğer probleminizin çözüldüğünü düşünmüyorsanız yazının devamını okuyarak başka yollar aracılığıyla firma ile iletişime geçebilirsiniz.

GASKİ çağrı merkezi numarası 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Gaziantep’te su dağıtımı sağlayan bu firmaya ulaşmak oldukça kolaydır. Öncelikle firmanın 0 (342) 211 13 00 numaralı hattı aranmalıdır. Eğer bu hattan firmaya ulaşamıyorsanız daha farklı yollarla ulaşabilirsiniz. Mesela 0(342) 230 34 36 numaralı hatta fax çekebilirsiniz. Böylece firma ile doğrudan iletişime geçip sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ayrıca bu verilen numaralar aracılığıyla sadece problem çözmenize gerek yoktur. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yetkili ağızlardan öğrenebilirsiniz. Marka müşteri hizmetlerine oldukça büyük bir önem vermektedir. Çünkü müşteriler su kesintilerinde korku yaşamakta ve yetkili  bir kişiye anında kavuşmak istemektedirler. Şüphesiz ki su insan hayatının en önemli unsurlarından birisidir. Bu nedenle Gaziantep’te yaşayan kullanıcılar bu firmanın su dağıtım hizmetine üye olmuşlardır. İlerleyen zamanlarda yaşayacakları problemleri çözmek içinde firmanın çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarasını merak etmektedirler. Yukarıda bahsedilen numaralar sayesinde markaya ulaşabilir ve sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bu numaralar aracılığıyla çözebilirsiniz. Yetkili isimlere ulaşıp problemlere doğrudan çözüm arayabilirsiniz.

GASKİ müşteri hizmetleri numarası 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gaziantep’te yaşayan ve adı geçen firma ile su dağıtımı sağlanan kullanıcılar bu firma ile nasıl bir iletişime geçebileceklerini merak etmektedirler. Kullanıcılar öncelikle firmanın yukarıda bahsedilen numarasını aramalıdırlar. Eğer çağrı merkezini aramak ve faks yollamak problemlerinize çözüm olmadıysa başka yollar deneyebilirsiniz. Mesela firmanın sitesine girerek forum doldurursunuz. Bu forumda ad-soyad, mail ve numaranız istenecektir. Daha sonra firma bu forumu alacak ve size en kısa sürede ulaşacaktır. Bir başka firmaya ulaşma yolu ise gaski@gaski.gov.tr isimli firma mail adresine sorunlarınızı yazmaktadır. Bunun için kendi mail adresine giriş sağlamalısınız daha sonra mail yolla seçeneğine basarak gaski@gaski.gov.tr adresini gönderilen tarafa yazmalısınız. Alttaki büyük mesaj yollama kısmına sorunlarınızı veya sorularınızı yazmalısınız firma size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

GASKİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GASKİ Şikayet Hattı

Eğer  adın geçen firma aracılığıyla su dağıtım hizmeti alıyorsanız ve şikayetleriniz mevcutsa markaya ulaşmanın birkaç yolu vardır. Mesela yukarıda da bahsedilen  0 (342) 211 13 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca firmanın gaski@gaski.gov.tr adlı mail adresine şikayetinizi yazabilirsiniz. Eğer tüm bu anlatılanlara rağmen probleminizi çözemiyorsanız firmanın faks numarasına faks çekebilirsiniz. Faks aracılığıyla da dönüş alamazsanız firmanın Instagram, Twitter, Youtube veya Facebook sosyal medya hesaplarına yazabilirsiniz. Firma en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

GASKİ şikayet hattı 0342 211 13 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GASKİ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GASKİ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GASKİ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0342 211 13 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. GASKİ çağrı merkezi numarasına 0342 211 13 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İncilipınar Mah. Kıbrıs Cd. No: 1/A Şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : gaski@gaski.gov.tr
Telefon : 0342 211 13 00

Arama Terimleri: GASKİ iletişim bilgileri, GASKİ telefon no, GASKİ irtibat tel, GASKİ canlı destek, GASKİ müşteri temsilcisi

Yorum Yap