gs-store-cagri-merkezi-numarasi

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GS Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GS Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden GS Store şikayet hattına erişebilirsiniz. GS Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GS Store yani Galatasaray Store 2008 yılında kurulmuştur. Galatasaray Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan markadır. GS Store’de tüm spor malzemeleri, giyim, aksesuar, ev&ofis malzemeleri, forma, futbol topları gibi birçok ürünü satın alabilirsiniz.

GS Store’nin toplamda 82 satış mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar şöyledir; İstanbul, 6’sı Ankara , 4’ü Antalya, 4’ü İzmir 3’ü Konya, 2‘si Adana, ve 2’si Bursa, 2’si Samsun, 2’si Sakarya, Aksaray, Aydın, Balıkesir, İzmit, Elâzığ, Çorum, Kayseri, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep, Denizli, Malatya, Şanlıurfa, Manisa, Yalova, Tekirdağ, Osmaniye, Muğla, İskenderun, Lefkoşa, Köln ve Bakü’de mağazaları bulunmaktadır.

GS STORE Çağrı Merkezi Numarası

Galatasaray Spor Klubü taraftarlarını özel ve değerli hissettirecek her türlü giyim, ev,ofis,aksesuar ve butikleri ile kaliteli ve anlamlı ürünlerini sizlere sunmaktadır. GS Store ile yapacağınız alışverişlerinizde, hem takımıza destek verecek hem de takım ruhunu hissedeceksiniz. Satın almak istediğiniz ürün ve içerikler ile ilgili her türlü soruyu 0312 541 10 38 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sorabilir, karar vermeden önce bizlere de danışabilirsiniz. GS Store çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

GS Store çağrı merkezi numarası 444 1905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GS STORE Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağazalarımızdan, isterseniz de web sitemizden aldığınız her türlü ürün hattında sorularınızı ya da satın almak istediğiniz ürün bilgisini, hediye alacaksanız renk, model ve çeşitlerini 444 1905 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak danışabilir, memnuniyetsizliğiniz halinde de iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize danışacağınız her türlü konuyu sizlere kolaylık sağlamak adına, en kısa sürede çözeceğimizi taahhüt eder, memnuniyetinizi sağlamak adına teknik kadromuz ile iş birliği içinde olduğumuzu bilgilerinize sunarız. Müşteri hizmetlerimiz pazartesi-cumartesi 10.00-18.30 arası hizmet vermekte olup, bu saatler dışında mağazalarımız da sizlere kalite hizmet vermeye devam etmektedir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi GS Store müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

GS Store müşteri hizmetleri numarası 444 1905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GS STORE Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerini aramak, müşteri temsilcisine bağlanmak hepimizin de bildiği üzere uzun ve meşakkatli bir iştir. Fakat siz taraftarlarımızın bizi desteklediği ve bizlerin de sizinle aynı ruha sahip olduğu bu tek yürekte, müşteri hizmetlerimize bağlanmanız bir o kadar da kolaydır. Bunun için, hiçbir tuşa basmadan sesli yanıt sistemi sayesinde hiç beklemeden bağlanmanız mümkündür. Sizlere her türlü kolaylığı, memnuniyeti sağlamak için tüm taraftarlarımızla birlikte tek bir tarafız.

GS Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 1905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için GS Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

GS STORE Şikayet Hattı

Satın almış olduğunuz ürünlerden memnun kalmadığınız takdirde, ya da mağazamız, web sitemizde kafanıza takılan sorular olduğu takdirde müşteri hizmetlerimizi arayabilir, şikayet talebinizi oluşturabilirsiniz. Şikayetleriniz tarafımızca dikkate alınarak, sizlerin desteği ile durum iyileştirmeye gidilecek ve başvurularınızın sonucu e-mail adresinize bildirilecektir. Sizin düşünce ve yorumlarınız ile her birlikte güçlendiğimiz bu yolda müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile gerektiği takdirde tarafınıza telefon ile de dönüş sağlanacaktır. Herkes gider, bir kalırız! Biz Galatasaraylıyız! Sloganımız ile her birlikte, hep bir geleceğe el ele, tam destek ile…

GS Store şikayet hattı 444 1905 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GS Store müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GS Store şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GS Store’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla GS Store’den satın almış olduğunuz ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla iletişim formuna ulaşabilir, bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 905

GS Store İletişim Formu

Arama Terimleri: gs store iletişim bilgileri, gs store telefon no, gs store irtibat tel, gs store canlı destek, gs store müşteri temsilcisi, gs store şikayet hattı, gs store müşteri hizmetleri numarası, gs store çağrı merkezi numarası, gs store iletişim numarası, gs store çağrı merkezi, gs store müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap