QNET Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNET Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNET çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde QNET müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden QNET şikayet hattına erişebilirsiniz. QNET müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

QNET Çağrı Merkezi Numarası

Gelişmiş iletişim olanaklarıyla firmamız sizlere en kaliteli iletişim sürecini yansıtıyor. Çağrı merkezi personellerimiz sizlere üst düzey iletişim hizmeti sunar. Çağrı merkezi elemanlarımız diksiyonu düzgün, etkili iletişim becerilerine sahip kişiler olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Sizlere en ayrıcalık iletişim hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Firmamızla yapacağınız bütün konuşmalar HD kalite standartlarına uyumlu olarak gerçekleşiyor.

QNET çağrı merkezi numarası +90 212 356 56 76 telefon numaralarından oluşuyor. Bu numara üzerinden çağrı merkezi birimimizle doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz sizlere 7/24 hizmet sunar. Hafta içi ve hafta sonu her daim bizi arayabilirsiniz. Firmamız profesyonel hizmet kalitesiyle bilinir. Şirketimizin bütün personelleri profesyonel özelliklere sahip kişilerdir.

QNET çağrı merkezi numarası 0212 356 56 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalitenin tek adresi olan firmamızın çağrı merkezi birimini arayarak her türlü konu hakkında danışabilirsiniz. Çağrı birimi personellerimiz sizlere en detaylı hizmeti verecektir. Müşteri merkezli çalışma prensiplerine sahip bir şirket olarak sizlere uluslararası kalite standartlarına uyumlu bir iletişim hizmeti sunuyoruz. Şirketimiz için müşteri memnuniyeti birinci önceliktir.

QNET Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirketimiz sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmetler uyumlu olarak ayrıca profesyonel bir iletişim hizmeti sunar. Şirketimizin müşteri hizmetleri numarasına bağlanmak için +90 212 356 56 76 telefon numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu telefon numarası üzerinden bizimle doğrudan irtibata geçebilir, istediğiniz konu hakkında çağrı merkezi elemanlarımıza danışabilirsiniz. Hattımız sürekli açık durumdadır.

QNET müşteri hizmetleri numarası 0212 356 56 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

QNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri odaklı çalışma ilkelerine sahip bir firma konumundadır. Dolayısıyla kendisini sektörde geliştirmek için sürekli çalışmaktadır. Yenilikçi bir firma olarak dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Firmamız sizlere A sınıfı özelliklerinde bir iletişim hizmeti sunar. Firmamıza direkt bağlanmak için yapmanız gereken tek işlem +90 212 356 56 76 rakamlarını tuşlamaktır.

QNET müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 356 56 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

QNET Şikayet Hattı

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana her zaman objektif özelliklere sahip bir firma özelliğine sahip olmuştur. Bu sebepten ötürü sizlere şirketimiz şikayetlerinizi sunabilmeniz için bir şikayet hattı oluşturmuştur. Şirketinizin şikayet hattına doğrudan bağlanmak oldukça kolaydır. Firmamızın şikayet hattı şu numaralardan oluşmaktadır; +90 212 356 56 76.

QNET şikayet hattı 0212 356 56 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen QNET müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri QNET şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

QNET Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 356 56 76

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. QNET çağrı merkezi numarasına 0212 356 56 76 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : QNET Promotion Marketing and Tourism Limited Company
Adres İrtibat Bilgisi : Büyükdere Cad. Liquor Fabrikasi Sok. Akabe Business Center No: 78 / 80-11 Kat: 2 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul
E-Posta Mail Adresi : destek@qnet.com.tr
Telefon Numarası : 0212 356 56 76

Arama Terimleri: QNET iletişim bilgileri, QNET telefon no, QNET irtibat tel, QNET canlı destek, QNET müşteri temsilcisi, QNET şikayet hattı, QNET müşteri hizmetleri numarası, QNET çağrı merkezi numarası, QNET iletişim numarası, QNET çağrı merkezi, QNET müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap