Nisan Kitabevi çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nisan Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nisan Kitabevi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nisan Kitabevi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nisan Kitabevi şikayet hattına erişebilirsiniz. Nisan Kitabevi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nisan Kitabevi Çağrı Merkezi Numarası

Nisan Kitabevi çeşitli konularda ve alanlarda sağlamış olduğu kitaplar ile hizmet sunmaktadır. Mesleki sınav hazırlığı yapan kişiler için kitap seçenekleri, ders kitapları ve sözlükler ile geniş bir kategoriyi sunmaktadır. Genel olarak sınav hazırlığı yapan kişilerin aradıkları çeşitli yayınları, ders kitaplarını, deneme yayınlarını kitabevinden temin etmesi mümkündür. Kişilerin aradıkları kitapları site üzerinden bulamaması halinde çağrı merkezi numarasını arayarak bilgilendirmeleri alması sağlanabilmektedir. Çağrı merkezinde yer alan personeller kitapların isimleri ve yayınevi bilgileri ile arama yaparak stok durumları hakkında bilgi verebilmektedir. Aynı zamanda stoğu bitmiş olan kitapların ne zaman gelebileceğine dair bilgilerin edinilmesi mümkündür. Fiziki olarak kitabevinin kişilere en yakın olan mağazalarının öğrenilmesi ve mağazalar hakkında bilgi edinilmesi çağrı merkezi numarası ile sağlanabilmektedir.

Nisan Kitabevi çağrı merkezi numarası 0222 221 07 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nisan Kitabevi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma tarafından sunulan kitaplar yalnızca derslere yönelik değildir. Okuma kitaplarının kitapsever kişiler tarafından site üzerinde bulunması mümkündür. Dünya klasikleri, Türk Edebiyatı ve popüler olan pek çok kitap site üzerinden satışa sunulmaktadır. Kitapların siteye üye olan kullanıcılar tarafından satın alınması mümkündür. Daha sonra kitaplar kargoya verilerek belirtilen adreslere teslim edilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçen kişilerin kargo süreçleri hakkında detaylı bilgileri edinmesi mümkün olur. Firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilecek olan iki farklı numara seçeneği kişilere sunulmaktadır. 0212 221 07 05 ve 0222 221 21 90 numaralı iki farklı hat müşteri hizmetlerine bağlanabilecek olan seçeneklerdir. Firmanın iletişim numaraları aranarak kargo süreçleri hakkında detaylı bilgiler edinilebilir ve kitapların stok durumları gibi detaylar personeller tarafından öğrenilebilir.

Nisan Kitabevi müşteri hizmetleri numarası 0222 221 07 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nisan Kitabevi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ile iletişime geçerken herhangi bir bekleme olmadan direkt olarak bağlanmak için iletişim numaralarının aranması gerekir. Eğer siparişlerle ilgili olan bir durum aktarılacaksa sipariş numaralarının personellere aktarılması gerekir. Kitapların site üzerinden bulunamaması ve stok durumları hakkında bilgilerin edinilebilmesi için iletişim adreslerine kitapların isimlerinin iletilmesi gerekir. Firmanın çalışma saatleri ile uyumlu olarak müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanılması mümkündür. Firma ile iletişime geçme sürecinde yalnızca telefon seçenekleri değil değerlendirilebilecek olan farklı seçenekler bulunur. E-mail üzerinden kitapevi ile iletişime geçilmek istenen konuya yönelik olarak mail atılması mümkündür. Firmaya mail ile iletilecek olan konularda net bir şekilde isteklerin dile getirilmesi önemli olan bir konudur. Aynı zamanda site üzerinde bulunan iletişim formlarının doldurularak daha sonra görevli olan personellerin konu ile ilgili geri dönüş yapılması sağlanabilir.

Kitapevi tarafından farklı iletişim seçenekleri her an ulaşılabilir olmak adına sunulmaktadır. Firma farklı iletişim adresleri üzerinden iletilen taleplere hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerinde yer alan personeller firmanın ilke ve hedeflerine uyumlu olarak müşterilerin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak çalışmalar sunmaktadır. Firmaya iletilen kitaplarla ilgili olan tüm konular ve sorular hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlanarak gerekli olan yönlendirmeler yapılmaktadır.

Nisan Kitabevi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0222 221 07 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nisan Kitabevi Şikayet Hattı

Kitapevinden alınan kitaplara yönelik olarak oluşabilecek olan tüm öneri ve şikayetler müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletilebilmektedir. Firma müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için kitapların kategorilerinde yer alan seçenekleri oldukça geniş sunmaktadır. Site üzerinden alışveriş yapan kişilerin sağlam olan kitaplar ile buluşması için kargolama süreçleri özenli bir şekilde yürütülmektedir. Firma tarafından gönderilen kitaplarda herhangi bir hasar olma durumunun oluşması halinde şikayet hattı üzerinden durumların bildirimi yapılabilmektedir. Şikayet hattına ulaşan tüm talepler uzman bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Müşterilerin memnuniyetinin sağlanabilmesi için hızlı çözüm olanakları müşteri hizmetleri tarafından sunulmaktadır. Şikayet hattına iletilen taleplerin çözümlerinin personeller tarafından sunulamaması halinde ise gerekli olan yetkili kişilere yönlendirme yapılarak müşterilerin mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Satın alınan kitapların farklı gelmesi, kargo sürecinde yaşanan aksaklıklar gibi internet alışverişinde karşılaşılabilecek olan tüm durumlar şikayet hattına iletilerek çözüme kavuşturulabilmektedir.

Nisan Kitabevi şikayet hattı 0222 221 07 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nisan Kitabevi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nisan Kitabevi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nisan Kitabevi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0222 221 07 05

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nisan Kitabevi çağrı merkezi numarasına 0222 221 07 05 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Nisan Kitabevi
Adres : İsmet İnönü 1 Cad. No:69 Merkez Eskişehir
E-Posta : info@nisankitabevi.com
Telefon : 0222 221 07 05 – 0222 221 21 90

Arama Terimleri: Nisan Kitabevi iletişim bilgileri, Nisan Kitabevi telefon no, Nisan Kitabevi irtibat tel, Nisan Kitabevi canlı destek, Nisan Kitabevi müşteri temsilcisi, Nisan Kitabevi şikayet hattı, Nisan Kitabevi müşteri hizmetleri numarası, Nisan Kitabevi çağrı merkezi numarası, Nisan Kitabevi iletişim numarası, Nisan Kitabevi çağrı merkezi, Nisan Kitabevi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap