Pull and Bear Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Pull and Bear Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pull and Bear Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pull & Bear 1991 pazar sektörüyle başlayıp, 1992 de Portekiz’de açtığı ilk mağazasıyla hazır giyim sektörüne girmiştir. Evrensel moda anlayışı ve uygun fiyatlarla dünyada yayılmasına yol açan bakış açısıyla günümüze kalitesi kıyaslanamayan bir marka olarak gelmiştir.

Sanat, müzik, teknoloji ve sosyal medyayı dikkate alarak yapılan tasarımlarıyla günlük sportif ve teknolojik hazır giyimin baş tacı oluyor.  Organik pamuklu ürünleriyle de ilgi odağı olan Pull & Bear genç bayan ve erkek ürünleriyle sadece gençlerin ilgi odağı değil; genç hissedenlerin de vazgeçilmezi olmuştur.

Tarzın ve modanın çıkış noktası olan Pull & Bear sadece hazır giyim odaklı olmayıp ayakkabı, kozmetik ve aksesuar ürünlerinde de başarıyı yakalamıştır. Sezon indirimleriyle de modası geçmeyecek ürünleri tedarik edebilirsiniz.

Arıca hediye makbuzu, giysi ve ayakkabı bakımı, tadilatlar ve ürün ayırtma yanı sıra online alışveriş hizmeti vermekte ve Pull & Bear’a çağrı merkezi telefon numarasıyla ulaşabilmektesiniz.

Pull and Bear Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00800448821219 (sabit telefon aramaları, ücretsiz arama)
8502825004 (mobil telefon aramaları, arama ücretleri mobil operatörünüze göre değişiklik gösterir)

Pull and Bear Müşteri hizmetleri Hafta içi Pazartesi den Cuma ya kadar saat 10:00 ila 19:00 arasında hizmet vermektedir.

Mail yoluyla Pull and Bear müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda verdiğimiz e-posta adresini kullanabilirsiniz.
contact.tr@pullandbear.com

Arama Terimleri: pull and bear iletişim bilgileri, pull and bear telefon no, pull and bear irtibat tel, pull and bear canlı destek, pull and bear müşteri temsilcisi, pull and bear şikayet hattı, pull and bear müşteri hizmetleri

245 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla