Biletalsat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletalsat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletalsat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Biletalsat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Biletalsat şikayet hattına erişebilirsiniz. Biletalsat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Biletalsat Çağrı Merkezi Numarası

Biletalsat firması Türkiye’de birçok alanda gerçekleşen faaliyetler için kişilere bilet satma olanağı tanıyan bir firma olmaktadır. Özellikle spor aktiviteleri ve sanatsal faaliyetler için yapılan bilet satışları oldukça yüksektir. Firma, tek bir çatı altında farklı tüm alanlar için bilet satışı yapmaktadır. Bu alanlar; futbol, Euroleague basketbol ve konser biletleri şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Ülkemizde bu üç alan için de kullanıcılar tarafından yoğun biçimde bilet satışları gerçekleşmektedir. Satın alma işlemleri ve gerçekleşecek olan etkinlikler hakkında bilgi almak için işletmeye ait internet sitesine giriş yapılması yeterli olacaktır. İnternet sitesine www.biletalsat.com adresi üzerinden erişebilmek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra işletmeye ait çağrı merkezi numarası aracılığı ile doğrudan bir yetkili kişi ile görüşmek isterseniz 0850 305 36 80 numarasını aramanız yeterlidir.

Biletalsat çağrı merkezi numarası 0850 305 36 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletalsat Müşteri Hizmetleri Numarası

Kullanıcılara birçok alanda bilet satışı olanağı sunan işletme, kullanıcıların her anlamda bilgi almalarını sağlamak için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçilebilmektedir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri yetkilileri alanında oldukça uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapılan görüşmelerde biletler hakkında bilgi alınabileceği, gerçekleşecek olan etkinlikler hakkında da bilgi alınabilmektedir.

Biletalsat müşteri hizmetleri numarası 0850 305 36 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletalsat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İşletmeye ait çağrı merkezi müşteri hizmetlerine direkt bağlanma gerçekleştirebilmek için, arama yapılmadan önce görüşülecek olan konunun ne olduğu hakkında açık ve net bir biçimde fikir sahibi olunması gerekmektedir. Daha sonrasında ise arama esnasında uygun yönlendirmeler takip edilerek, görüşülecek olan konunun yetkili temsilcisi ile direkt iletişime geçilebilmektedir. Direkt bağlanma ile çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile iletişime geçildiği andan itibaren görüşme yapılan konu kısa süreler içerisinde gerekli bilgiler edinilmiş olacaktır.

Biletalsat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 305 36 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletalsat Şikayet Hattı

Spor ve sanat etkinlikleri kapsamında bilet satışları gerçekleştiren işletme, alanında en güncel ve en dijital yenilikleri takip etmektedir. Müşterilerin yaşamış olduğu herhangi bir sorunu bildirebilmeleri için şikayet hattı numarası üzerinden iletişim sağlanmaktadır. Şikayet hattı ile iletişime geçmek için aynı zamanda çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 305 36 80 numarasını aramak yeterli olacaktır.

Biletalsat şikayet hattı 0850 305 36 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Biletalsat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Biletalsat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Biletalsat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 305 36 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Biletalsat çağrı merkezi numarasına 0850 305 36 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MARKEVENT BİLİŞİM TEKNOLOJİ VE ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.
Adres : Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan CD. Platform Merter B Blok No:27
Müşteri Hizmetleri Telefon : 0850 305 36 80

Arama Terimleri: Biletalsat iletişim bilgileri, Biletalsat telefon no, Biletalsat irtibat tel, Biletalsat canlı destek, Biletalsat müşteri temsilcisi, Biletalsat şikayet hattı, Biletalsat müşteri hizmetleri numarası, Biletalsat çağrı merkezi numarası, Biletalsat iletişim numarası, Biletalsat çağrı merkezi, Biletalsat müşteri hizmetleri direk bağlanma

5 Yorum

  1. Mutlu 14 Eylül 2022
  2. Ahnet 13 Aralık 2022
  3. ercan yürür 13 Şubat 2023
  4. Yildiz 29 Aralık 2023
  5. ömer 9 Şubat 2024

Yorum Yap