fritolay-cagri-merkezi-numarasi

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fritolay çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fritolay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fritolay şikayet hattına erişebilirsiniz. Fritolay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

PepsiCo şirketinin bünyesinde Amerika merkezli olarak 1961 yılında kurulan Fritolay, gıda sektörünün öncü şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Dünyaca ünlü olan şirket, ülkemizde de en çok cips satışı yapan şirkettir. Tatlı, tuzlu ve unlu ürünleri ile en gözde marka haline gelen Fritolay, her geçen gün büyüyen şirketlerden birisidir. Fritolay ürünleri tüm dünya üzerinde toplam 200’ü aşkın ülkede satılmakta, her ülkede de sektörünün öncü şirketidir.

Fritolay Çağrı Merkezi Numarası 

Cips dendiği anda dünyada akla gelen ilk firmalardan olan Fritolay, onlarca seçenek ve lezzet ile karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde de onlarca lezzeti bizlere sunan firma, sektörün öncüsü konumundadır. Ülkemizde ve dünyada öncü konumda olmasının yegane sebebi olarak müşteri memnuniyetini önde tutmasıdır. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini misyon edinen firma, her alanda müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir. Alanında uzman personeller ile kurulan çağrı merkezi müşteri memnuniyeti kapsamında kurulmuştur. Yaşanılan her türlü sorun ve sıkıntının giderilmesi için kurulan çağrı merkezi, ayrıca ala takılan tüm soruların cevaplarını vermek üzere hazır bulunmaktadır.

Fritolay çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti kapsamında teknolojinin her türlü imkanlarını kullanan Fritolay, müşterilerine ulaşmayı kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Bu doğrultuda info@fritolay.com.tr adresi üzerinde kurulan şikayet hattı ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir. Alanında profesyonel personeller ile kurulu şikayet hattı ile her türlü sıkıntı ve sorununuzu yazabilirsiniz. Sorun ve merak edilenlerin dışında, çağrı merkezi üzerinde yaşadığınız her türlü konuyu da şikayet hattı üzerinden bildirebilirsiniz. Her konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, bu alanda da dünyanın en iyilerinin arasında yer almaktadır.

Fritolay Müşteri Hizmetleri Numarası 

Dünyanın önde gelen firmalarının başında gelen Fritolay, sadece cips alanında değil şirket olarak dünyanın tanınan firmalarından biri durumundadır. Bu durumun oluşması için elinden geleni yapan firma, önceliğini daima müşteri memnuniyetine vermektedir. Müşterilerinin istek ve taleplerine göre hareket etmeyi kendine misyon edinen firma bu kapsamda 0 850 281 33 55 numaralı çağrı merkezi platformunu devreye sokmuştur. Tüm müşterilerine ulaşmayı amaçlayan firma, yaşanılan sıkıntı veya akla takılan tüm soruların cevaplanması için alanında uzman personelleri ile çağrı merkezi platformunda hizmet vermektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fritolay müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fritolay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Müşteri memnuniyeti kapsamında 0 850 281 33 55 çağrı merkezi numarası platformunu kuran Fritolay kurulduğu günden bu yana sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sunduğu lezzetler ile alakalı veya alınan hizmette yaşanan aksaklıklar için çağrı merkezi daima müşterilerinin hizmetindedir. Alanında uzman personel ile herhangi bir sıkıntı veya aksaklıkta çözüm sunmaktadır. Ayrıca merak edilen tüm konularda destek alabilir, ürünler hakkındaki düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini misyon edinen firma, her konuda olduğu gibi sorun veya sıkıntılarında müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fritolay müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Fritolay Şikayet Hattı

Fritolay’ın ürünleri şu şekildedir; Doritos, Lays, Ruffles, Cheetos, Çerezza, Rocco. Ürünlerindeki çeşitliliğini her geçen gün arttıran Fritolay, hergün milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de de cips sektöründe en çok bu ürünler tercih edilir.

Fritolay’ın 0850’li ve 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Fritolay ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünlerdeki hata ve kusurları bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan e-posta adresi ile de Fritolay’la iletişime geçebilirsiniz.

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 281 33 55

Fritolay İletişim Mail Adresi
info@fritolay.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fritolay müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fritolay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 281 33 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fritolay çağrı merkezi numarasına 0850 281 33 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Tekfen Tower Büyükdere Cad. No:209 A Blok D:2 34394 4. Levent / Şişli / İstanbul

Telefon Numarası : 0850 222 0 737

Faks Hattı : +90 212 357 01 80

Arama Terimleri: Fritolay iletişim bilgileri, Fritolay telefon no, Fritolay irtibat tel, Fritolay canlı destek, Fritolay müşteri temsilcisi, Fritolay şikayet hattı, Fritolay müşteri hizmetleri numarası, Fritolay çağrı merkezi numarası, Fritolay iletişim numarası, Fritolay çağrı merkezi, Fritolay müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

  1. FİLİZ GÜNER 12 Temmuz 2017
    • Yönetici 21 Temmuz 2017
  2. hülya küçük cengizmarket torbalı-izmir 11 Kasım 2017
  3. Kader atay 1 Şubat 2018
  4. Ali 11 Şubat 2018
  5. mustafa çetin 28 Şubat 2018
  6. mustafa çetin 28 Şubat 2018
  7. Dilek 1 Nisan 2018
  8. Zeynep karaf 26 Ağustos 2018

Yorum Yap