blackberry-çağrı-merkezi-iletişim

Blackberry Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blackberry çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Blackberry müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Blackberry şikayet hattına erişebilirsiniz. Blackberry müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kanada menşeili cihaz üreticisidir. Merkezi Ontorio, Kanada’dada bulunur. Kurucusu, güzel şehrimiz İstanbul doğumlu Mike Lazaridis’tir.  Mike Lazaridis, Jimbalsille ile birlikte şirketi eş-yetkili CEO olarak 2012 yılının Ocak ayına kadar yönetti. Daha sonra ise görevini Thorsten Heins’e teslim etti. 2013 yılının Ocak ayına kadar Research In Motion adıyla faaliyet gösteren marka, artık faaliyetlerine Blackberry adı altında devam ediyor. Blackberry dünyada 80 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan başarılı bir telefon üreticisidir. NASDAQ ve Toronto borsaları üzerinden işlem görmeye devam etmektedir.

Blackberry OS 7.x ve Öncesi

Farklı kullanıcı gruplarına yönelik 4 ana ürün grubu altında toplanmıştır.
Bold: QWERTY tuş klavyeli hepimizin aşina olduğu model
Torch: Dokunmatik özelliği ve geniş ekranlı model
Curve: Piyasaya giriş modelleri
Porsche: Porsche Design ekibiyle beraber geliştirilen özel tasarım sürümler.

Blackberry 10

Blackberry şirketi, yenilenme sürecine giderek bazı yeni tasarım ve modellere imza attı. Bunlardan bazıları:
Blackberry Z10: Dokunmatik ekran özellikli ve 1280 x 768 piksel çözünürlüğe sahip olan model
Blackberry Q10: Tuşlu QWERTY klavye takımı ve 720 x 720 piksel Super AMOLED ekranı olan model
Blackberry Q5: Tuşlu QWERTY klavyeli ve 720 x 720 klavyeli LCD ekrana sahip olan model
Blackberry Z30: Klavyyesiz yani tamemen dokunmatik 1280 x 720 piksel Super AMOLED ekranı olan model
Blackberry Passport: 1440 x 1440 kare ekranı olan ve fiziksel klavyesi bulunan model 

Blackberry, geliştiricilere uygulamalarını kodlayabilecekleri çok sayıda araç ve geliştirme arayüzü sunar. Bir dönem popülaritesi Apple ve Samsung ile yarışan şirket, günümüzde aynı popülerliği koruyamamıştır. Bir dönemlerin telefonu olarak hafızalarımıza kazınan ve Blackberry Messenger gibi farklı uygulamalarıyla bizlerin karşısında çıkan Blackberry 2016 yılında daha önce Alcatel’in telefon kolunu da satın alan şirket TLC tarafından üretim lisansları satın alındı.

Blackberry Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın en prestijli en saygın cep telefonu markalarının başında özellikle tarzını cep telefonu ile de ortaya koymak isteyenlerin tercih ettiği bir marka olan Blackberry markası geliyor. Kurucusu İstanbul doğumlu olan firma Kanada menşeili. Marka her ne kadar cep telefonları ile bilinse de elektronik sektörünün diğer alanlarında da üretim yapıyorlar. Ülkemizde de çok sayıda kullanıcısı olan Blackberry çağrı merkezi numarası özellikle markanın ürünlerini kullanan kişiler tarafından ciddi bir biçimde merak ediliyor.

Blackberry çağrı merkezi numarası info@blackberry-tr.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Blackberry Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın İstanbul Anadolu yakasında bir merkezi bulunuyor. Dolayısı ile bu markanın müşteri hizmetleri numarası 0216 456 02 60 biçimindedir şuan markanın Türkiye desteği çekildiği için ilgili numara kullanılmamaktadır.  İnsanlar firma ile herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçmek istedikleri zaman üstte yer alan numarayı hafta içinde saat 9.00 ile 18.00 saatleri arasında arayabilirler. Bu saatler dışında firma yetkilileri ile iletişime geçilmesi mümkündür. Arzu edilir ise firmanın internet sitesi iletişim bölümünde yer alan forum doldurularak da firma ile iletişime geçilmesi mümkündür.

Blackberry müşteri hizmetleri numarası info@blackberry-tr.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Blackberry Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmada çalışan bir yetki var ise o zaman bu kişi ile görüşmek isterseniz bu markaya direkt bağlanma numarası üstte yer alan numaradır. Yukarıda yer alan numara arandıktan sonra eğer görüşülecek olan kişinin dahili hat numarası biliniyor ise tuşlanır. Şayet aranan kişinin numarası bilinmiyor ise o zaman da santrale bağlandıktan sonra karşınıza çıkan operatöre görüşülmek istenilen kişinin ismi verilir ve sonrasında ilgili kişi ile görüşme sağlanır. Firmanın İstanbul ofisinde birim yöneticileri yer almaktadır. Kafanıza takılan birçok sorunun yanıtı da bu ofiste olan yetkililerden alınabilir.

Blackberry müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@blackberry-tr.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Blackberry Şikayet Hattı

Eski ya da yeni markanın cep telefonuna sahipsiniz ve bir türlü halledilemeyen bir sorun yaşıyorsunuz ya da sipariş verdiniz ama elinize hala ulaşmadı gibi değişik sorunlar yaşıyor iseniz o zaman bu markanın şikayet hattı numarası yine üstte yer alan telefon numarasıdır. Bu numara aranarak her türlü sorun ve şikayetinizi iletebilirsiniz. Mesai saatleri içinde aranan numarada karşınıza çıkan kişi sorununuzun en kısa zamanda çözülmesi için gerekli olan her türlü kolaylığı gösterecektir.

Blackberry’in mail iletişim bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden ulaşarak istek, şikayet ve de önerilerinizi iletebilirsiniz.

Blackberry Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blackberry E-Mail Adresi
info@blackberry-tr.com

Blackberry şikayet hattı info@blackberry-tr.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Blackberry müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Blackberry şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Blackberry Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@blackberry-tr.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Blackberry çağrı merkezi numarasına info@blackberry-tr.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Blackberry iletişim bilgileri, Blackberry telefon no, Blackberry irtibat tel, Blackberry canlı destek, Blackberry müşteri temsilcisi, Blackberry şikayet hattı, Blackberry müşteri hizmetleri numarası, Blackberry çağrı merkezi numarası, Blackberry iletişim numarası, Blackberry çağrı merkezi, Blackberry müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Astiras Tombili 29 Ekim 2022

Yorum Yap