pronet-cagri-merkezi-numarasi

Pronet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pronet, 1995 yılında kurulmuş sektörünün lider markasıdır. Pronet, işyerleri ve evler için güvenlik hizmeti sunmaktadır. Türkiye genelinde toplamda 200 bine yakın abonesi ve 1 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır.

Kullanıcı dostu ve için onlarca seçenek bulunduran Pronet, görüntüleme ve alarm sistemleri konusunda her geçen gün kendini geliştirmekte, kullanıcılarına üst düzey hizmet vermektedir. Pronet’in müşteri ağı oldukça geniştir. Banka, ATM’ler, kurumsal tüm firma ve şirketler, bireysel güvenlik çözümleri gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pronet’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Pronet ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, Alarm Haber Alma Merkezi’ne ulaşabilir, ürün ve çözümler için teklif alabilir, ürünler hakkında teknik destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden Pronet’e belirtebilirsiniz.

Pronet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 911

Arama Terimleri: pronet iletişim bilgileri, pronet telefon no, pronet irtibat tel, pronet canlı destek, pronet müşteri temsilcisi, pronet şikayet hattı

2 Yorum

  1. turhan çini 22 Şubat 2020
    • Yönetici 23 Şubat 2020

Yorum Yap