Petzz Shop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petzz Shop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petzz Shop çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Petzz Shop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Petzz Shop şikayet hattına erişebilirsiniz. Petzz Shop müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Petzz Shop Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük online pet shop mağazalarından birisi olan Petzz Shop, ülkemizde oldukça önemli bir sektör ve alan olan evcil hayvan ürünleri kapsamında hizmet veren bir firmadır. Müşterileri ve müşterilerinin evcil hayvanları için en kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran firma, hayvanseverlerin güven içerisinde alışveriş yapabileceği ve aldıkları ürünlerin kalitesinden şüphe etmeyecekleri bir ortam oluşturma gayesi içindedir. Bu gaye ve hedef doğrultusunda her geçen gün ürün ve hizmetlerinin kalitesinde artışa giden firma bütün hayvanseverlerin saygısını kazanmış ve sektörün önde gelen firmalarından olmuştur.

Vereceğiniz siparişlerin mümkün olan en kısa sürede kargoya verilmesi ve elinize ulaşması da firmaya duyulan güven ve saygının artması noktasında oldukça önemli olmuştur. Sektörün en önde gelen firmalarından birisi olmayı, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutma gayreti ile açıklayan firma bu alanda yaptığı yatırımları arttırmakta ve sektörün en saygın firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu politika ve tutumunu uzun yıllar böyle sürdürmeye devam edecek gibi gözüken firma, daha uzun yıllar boyunca koltuğundan inmeyeceğe benziyor.

Petzz Shop çağrı merkezi numarası 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş sürecinde aklınıza takılanlar, alışveriş öncesinde sormak istedikleriniz ya da alışveriş sonrasında geri bildirim ya da önerileriniz için firmanın çeşitli iletişim kanalları bulunuyor. Firmanın  09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz bir telefon destek hattı mevcut. Bunun yanı sıra eğer konuşmak istemiyorsanız yine aynı saatler içinde yani 09:00 – 18:00 saatleri arasında mesaj atarak yardım isteyebileceğiniz bir WhatsApp destek hattı da mevcut. Buralara gelen arama ve mesajlara mümkün olan en kısa sürede geri dönüt alabilir veya sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Firma bütün alışveriş sürecini şeffaf ve keyifli hale getirmek için elinden geleni yapmakta ve müşterileri ile iletişime geçtikleri andan itibaren onlara açık, anlaşılır ve güvenilir cevaplar sunmaktadır. Ayrıca bu süreçte müşterilerin herhangi bir stres yaşamaması ve süreci rahat atlatması için son derece hızlı çalışan bu iletişim kanallarında iletişim kuracağınız görevliler size son derece güleryüzlü ve sakin bir yaklaşım sergileyecektirler. Bütün bu açılardan değerlendirildiğinde, firma koltuğunuzdan dahi kalkmanıza gerek kalmayacak şekilde tüm iletişim sürecinizi mümkün olan en kısa sürede ve konforda sağlamaya çalışıyor ve görünen o ki bunda büyük ölçüde başarılı da oluyor.

Petzz Shop müşteri hizmetleri numarası 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aklınıza takılacak her soru için firmaya 0 850 241 35 35 numarasından ulaşabilirsiniz. İsterseniz bu numarayı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesaj atarak iletişim ve destek sürecini başlatabilir ve firmadan cevaplar alabilirsiniz. Ayrıca firmanın yine ulaşabileceğiniz m1@petzzshop.com adlı bir mail hesabı da mevcut. Dilerseniz buradan da firmayla iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

Petzz Shop müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Şikayet Hattı

En kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurması ile birlikte yurt içi pet shop sektörünün pazar kalite standartlarını da belirleyen firma, gerek evcil hayvanların gerekse sokak hayvanlarının en kaliteli ürünlere ulaşması noktasında oldukça önemli katkılarda bulunmaktadır. Değişim ve iade işlemlerinde de müşteri dostu olan firma, hayvanseverlerin ürünlerden memnun kalmaması durumunda müşterinin tarafında saf tutması ile hayvanseverlerin dostu olma noktasında da önemli adımlar atmıştır.

Oluşturduğu güven ortamının devamlılığını sağlamayı oldukça önemseyen firma aynı zamanda oldukça şeffaf politikalar izleyerek bu güvenin boşa çıkarılmaması adına elinden geleni yapmaktadır. Kazandığı ticari karın bir kısmını sokak hayvanları ve yardıma muhtaç hayvanlara ayıran firma, aynı zamanda bu özelliği ile de birçok hayvanseverin sevgisini ve saygısını kazanmaktadır.

Firmaya 0 850 241 35 35 numarasından ulaşarak süreç içerisinde yaşadığınız her sorun ve şikayetiniz için çözüm arayabilirsiniz.

Petzz Shop şikayet hattı 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Petzz Shop müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Petzz Shop şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Petzz Shop Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 241 35 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Petzz Shop çağrı merkezi numarasına 0850 241 35 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Petzzshop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A.Ş.
Adres : Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol Cad. Kartal Vizyon Sitesi D Blok No: 13 İç Kapı No: 112 Kartal/İstanbul
E-Posta : m1@petzzshop.com
Telefon : 0850 241 35 35

Arama Terimleri: Petzz Shop iletişim bilgileri, Petzz Shop telefon no, Petzz Shop irtibat tel, Petzz Shop canlı destek, Petzz Shop müşteri temsilcisi,

Yorum Yap