Pozitif Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pozitif Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pozitif Teknoloji çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pozitif Teknoloji müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pozitif Teknoloji şikayet hattına erişebilirsiniz. Pozitif Teknoloji müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Çağrı Merkezi Numarası

Kaliteli çağrı merkezi personellerimizle sizlere HD standartlarında bir iletişim hizmeti veriyoruz. Pozitif Teknoloji çağrı merkezi numarası 0 212 210 04 44 numaralarından oluşuyor. Çağrı merkezi elemanlarımız sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Hizmetler A sınıfı kalite standartlarında gerçekleşir. Firmamız için müşteri memnuniyeti, her şeyden önce geliyor. Dolayısıyla müşteri merkezli çalışan bir firma olarak ön plana çıkıyoruz.

Pozitif Teknoloji çağrı merkezi numarası 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde gerçekleşir. Kalitemiz, hizmetlerimizdir, sloganıyla hareket eden firmamız kalitesini her daim yansıtıyor. Şirketimiz uluslararası kalite standartlarına uyumlu olarak sizlere üst düzey bir iletişim hizmeti sunar. Hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri Numarası

İletişim hizmetlerimizle her daim adımızdan sıklıkla söz ettiren bir firmayız. Şirketimiz teknoloji alanın gelişmiş bir firma özelliğine sahiptir. Kalitemiz farkımızdır. Dolayısıyla kaliteli hizmetlerimizle müşteri sayımızı her geçen gün artırıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize gelişmiş bir iletişim hizmeti de sunuyoruz. Müşteri hizmetleri personellerimiz kaliteli iletişim beceriyle ön plana çıkıyor. Firmamızın müşteri hizmetleri 0 212 210 04 44’tür

Pozitif Teknoloji müşteri hizmetleri numarası 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda çağrı birimi personellerimiz diksiyon kalitesiyle de farkını belli ediyor. Hafta içi her gün sizlere gelişmiş bir müşteri destek hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz birinci sınıf kalite standartlarında gerçekleşiyor. Alanımızda bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firma konumundayız. Firmamız objektif yapılı bir firmadır. Ayrıca firmamız vizyon sahibi bir firma olarak farkını ortaya koyar.

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamızın çağrı birimi teknolojisiyle üst düzey kalite standartlarındadır. Firmamız başarılarıyla ön plana çıkıyor. Firmamızın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0 212 210 04 44 numaralarını tuşlamanız gerekiyor. Çağrı merkezi birimimiz saniyeler içerisinde sizlere hizmet verecektir.

Pozitif Teknoloji müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Şikayet Hattı

Şirketimiz her anlamda size Avrupa kriterlerinde hizmeti vermeyi amaçlıyor. Firmamız nesnel yapılı, tarafsız bir firma olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla sizlerin her türlü şikayetini dinleyerek, çözüm yolları geliştirir. Firmamızın şikâyet hattına bağlanmak için yapmanız gereken tek işlem 0 212 210 04 44 sayılarını tuşlamaktır.

Pozitif Teknoloji şikayet hattı 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pozitif Teknoloji müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pozitif Teknoloji şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pozitif Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 533 00 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pozitif Teknoloji çağrı merkezi numarasına 0850 533 00 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:13 K:1 Makrom Plaza Kağıthane – İstanbul
E-Posta İrtibat Mail Adresi : store@pt.com.tr
Telefon Numarası : 0850 533 00 78

Arama Terimleri: Pozitif Teknoloji iletişim bilgileri, Pozitif Teknoloji telefon no, Pozitif Teknoloji irtibat tel, Pozitif Teknoloji canlı destek, Pozitif Teknoloji müşteri temsilcisi

Yorum Yap