Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petlas çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Petlas müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Petlas şikayet hattına erişebilirsiniz. Petlas müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Petlas Çağrı Merkezi Numarası

Petlas, Petrokimya Holding tarafından 1976 yılında kurulmuştur ve amacı motorlu taşıt lastikleri üretmektir. İş faaliyetini Kırşehir’de yürüten firma 1997 yılında özelleşme çerçevesi kapsamında Özelleştirme İdaresi tarafından Kombassan Holding’e satılmıştır. 2005 yılında Abdülkadir Özcan A.Ş tarafından satın alınan firmamız otomobil, ticari ve zirai araç, 4×4 iş makinaları ve yol dışı iş makinaları, askeri uçak ve askeri araçlar için lastik üretmiştir. Bu firma Petlas markasının yanında yan markası olan Starmaxx Harvester Milestone markasıyla da üretim yapmaktadır. Çağrı merkezlerimiz de sizin her türlü konunuzda yanınızdadır.

Petlas çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Petlas Müşteri Hizmetleri Numarası

Petlas, yaklaşım dört bine yakın çalışan sayısı ve geniş ürün yelpazesi sayesinde dünyanın en büyük lastik fabrikalarından biri olmayı başarmıştır. AR-GE merkezi sayesinde Petlas diğer fabrikalardan ve Türkiye’de hayati önem taşıyan işletmelerden ayrılmayı başarmıştır. Lastik teknolojisinde kendini oldukça fazla geliştiren firmamız, satış sonrası hizmetleri (SSH) ile de büyük beğeni toplamaktadır.  Müşteri hizmetlerimiz, markamızın kalitesini en iyi yansıtacak şekilde işinin ehli uzman kadro ile birlikte çalışmaktayız. Karşılaştığınız en ufak sorunu dahi çözüme kavuşturmak için var gücümüzle sizlerin hizmetindeyiz. Her türlü soru ve sorunların için çağrı merkezimizi arayıp çalışanlarımıza gözü kapalı güvenebilirsiniz. Ayrıca  yol yardım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız 0 (850) 285 64 46 numarayı arayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Petlas müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Petlas Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin dışa bağımlı olma oranını en aza indirgemeye çalışan Petlas, askeri, uçak, otomobil, hafif ticari, kamyon, iş makinesi, zirai ve binek araç lastiklerini içeren, 4 farklı markayı bünyesinde bulunduran ve 2 bin 500’den fazla ürün çeşitliliği ile savunma, tarım, sanayi sektörlerinde hizmetinizdeyiz. Hangi sektörde bulunursanız bulunun firmamızın lastiklerine sahip olmanız durumunda bir sorun çıktığında müşteri hizmetlerimiz ile direk bağlantı kurabilirsiniz. Sizleri mağdur etmeden en kolay çözüm yöntemlerimiz ile sorunlarınıza çare bulmayı amaçlamaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Petlas müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Petlas Şikayet Hattı

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan Petlas, siz değerli ve kıymetli müşterilerimiz için en üst düzeyde ve kalite de hizmet vermektedir. Sadece sorularınız için değil istek, şikayet ve talepleriniz için de şikayet hattını arayarak bizimle fikirleriniz paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Petlas müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Petlas şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Petlas Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0386 252 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Petlas çağrı merkezi numarasına 0386 252 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

MERKEZ – Satış, Pazarlama ve Bayilik Abdulkadir Özcan A.Ş

Adres: AKO Kule, Söğütözü Mah. 2178. Cadde No:6 Çankaya ANKARA

Telefon: +90 312 309 30 30

Fax: +90 312 312 28 96

FABRİKA Petlas Lastik San. Tic. A.Ş.

Adres: Kındam Mahallesi Ankara-Kayseri Caddesi No:2/1 KIRŞEHİR

Telefon: +90 386 252 65 50 (10 Hat)

Fax: +90 386 252 65 70

Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Telefon: +90 386 252 77 77

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Petlas iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Petlas sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Petlas iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Petlas iletişim bilgileri, Petlas telefon no, Petlas irtibat tel, Petlas canlı destek, Petlas müşteri temsilcisi, Petlas şikayet hattı, Petlas müşteri hizmetleri numarası, Petlas çağrı merkezi numarası, Petlas iletişim numarası, Petlas çağrı merkezi, Petlas müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap