Penti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Penti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Penti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İç giyim mağazası olarak 60 ilde 300’den fazla mağaza ile hizmet sunan Penti oldukça kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uluslararası standartlara göre hizmet vererek 29 farklı ülkede 106 mağazası ile adını başarılı bir şekilde duyurmuştur.

Sadece iç çamaşırı ürünleriyle kalmayıp çorap, pijama, plaj giyim, ev giyim gibi ürünleri de bünyesine ekleyerek giderek büyüme sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine uluslararası en iyi hizmet avantajını sağlamayı kendine ilke edinmiş olan iç giyim mağazası olarak Penti tüketicilerinin çıkarlarını düşünerek buna yönelik bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Penti müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına çağrı merkezi numarasını sizler için hizmete sunmaktadır.

Aşağıda bulunan iletişim hattı numarası ile istek şikayet veya önerilerinizi bu numaralar üzerinden iletebilirsiniz.

Penti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 33 07 68

Dilerseniz ana merkez numarasına da sayfamızın altında bulunan adres ve telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Penti İstanbul Merkez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 987 41 00

Tercihinize bağlı olarak isterseniz internet üzerinden de aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten şikayet bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Penti İletişim Formu

Arama Terimleri: penti iletişim bilgileri, penti telefon no, penti irtibat tel, penti canlı destek, penti müşteri temsilcisi, penti şikayet hattı

23 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla