Pegem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pegem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pegem çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pegem müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pegem şikayet hattına erişebilirsiniz. Pegem müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pegem Çağrı Merkezi Numarası

Pegem.net kaliteli ve uygun fiyatları siz değerli okur ve öğrencilere sunmaktan gurur duymaktadır. Özellikle sınav zamanlarında öğrencilere birer ilaç gibi gelen yayınlarıyla yıllardır bu sektörde, öğrencilere ve kitapseverlere hizmet etmektedir. Kaliteli kağıt ve mürekkepleri ile asla diğer kalitesiz ürünlere benzememektedir. Özellikle öğrencilere sağladığı uygun ve kaliteli kitaplarla, üniversite veya lise sınavına girecek kişilerin başarılı olmaları için her zaman ilk tercihi olmuştur. Bizden aldığınız her kitapta başarıya bir adıma daha yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Sadece öğrencileri değil okurları da unutmayan firmamız sürekli güncellenen yazarları ve kitapları ile siz değerli okuyucularımıza kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktadır. Okuduğunuz romanlarda çevirdiğiniz her sayfada kaliteyi sonuna kadar hissedip okurken satırlar arasında kaybolup gideceğinize emin olabilirsiniz. Çağrı merkezimize pegem.net web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pegem çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pegem Müşteri Hizmetleri Numarası

Pegem.net siz değerli ve kıymetli müşterilerine değer vermektedir. Siz bizim için çok kıymetli ve değerlisiniz. Bunun için sizlere kaliteli ve başarılı bir hizmet verdikten sonra bu hizmeti sürdürmek ve devamlılığını sağlamak için tecrübeli müşteri hizmetlerimizle ve satış sonrası destek ekibimizle daima sizlerin yanındayız. Ürün alırken stok kontrolü vb. gibi durumlarda müşteri hizmetlerimize danışabileceğiniz gibi satış sonrası destek için de müşteri hizmetlerimize bağlanıp şikayet veya önerilerinizi iletebilirsiniz. Kaliteli ve kibar müşteri danışmanlarımız daima sizlere hizmet vermek için telefonun diğer ucunda bekliyor olacak. Sizde hemen danışmanlarımıza bağlanıp sorununuzu veya önerilerinizi hemen bildirebilirsiniz. 0312 425 90 90 numaralı telefonumuz ile bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pegem müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pegem Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pegem.net müşteri destek hattı müşterilerine çok sayıda çözüm sunmaktadır. Kitap alışverişi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleriyle direk bağlantı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kafanızdaki soru işaretlerinizi ve sorunlarınızı iletmek ve çözüm yolu bulabilmek için müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzmanlaşmış müşteri destek ekibimizin yanı sıra, müşteri ile doğrudan bağlantı kurarak önerilerinizi, sorularınızı ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Görevli kişilerin sizlere yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına emin olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pegem müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pegem Şikayet Hattı

Siparişlerinizde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık varsa yukarıdaki numaradan bizimle iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pegem müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pegem şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pegem Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 425 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pegem çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. A.Ş.
Adres : Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sok. No: 45 Kızılay – Ankara
E-Posta : pegem@pegem.net
Telefon : +90 312 425 90 90

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pegem iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Pegem sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pegem iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Pegem iletişim bilgileri, Pegem telefon no, Pegem irtibat tel, Pegem canlı destek, Pegem müşteri temsilcisi, Pegem şikayet hattı, Pegem müşteri hizmetleri numarası, Pegem çağrı merkezi numarası, Pegem iletişim numarası, Pegem çağrı merkezi, Pegem müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap