Tesettür Pazarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesettür Pazarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesettür Pazarı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tesettür Pazarı şikayet hattına erişebilirsiniz. Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tesettür Pazarı Çağrı Merkezi Numarası

Tesettürlü bayanlar kıyafet seçimlerinde kendilerine göre olan mağazalara gitmek isterler. Kendi inançlarına ve yaşantı şekline göre olan kıyafetler özel mağazalarda onların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür Pazarı, en çok ziyaret edilen ve tercih edilen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapalı diye tabir ettiğimiz bayanların birçok giyim eşyası bu mağazada bulunmaktadır. Her bedene uygun ve farklı renklerde üretilmiş gömlek, tunik, elbise, etek, pantolon, eşofman, hırka gibi ürünleri incelemek için tesetturpazarı.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Üye olarak giriş yapacağınız sitemizdeki kıyafet alışverişlerinizde indirimli fiyatlardan, ücretsiz kargodan, kredi kartı ile ödeme avantajlarından faydalanabilmeniz mümkündür. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için sizleri internet sitemize bekliyoruz. Müşterilerine verdiği önem sonucunda çağrı merkezlerinde her türlü konu hakkında görüşme yapabileceksiniz.

Tesettür Pazarı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tesettür Pazarı Müşteri Hizmetleri Numarası

Tesettürlü bayanların en çok önem verdiği giyim eşyasından bir tanesi eşarptır. Her renk ve desende olan eşarpların kıyafetinizle uyum sağlaması gerekmektedir. Tesettür Pazarında sizler için satışa sunulmuş birçok eşarp çeşidimiz bulunmaktadır. Alacağınız kıyafetlerle kombine oluşturacak olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca dış giyim için tasarlanan kap, kaban, pardösü, ceket, panço gibi giyim eşyalarının yanı sıra abiye kıyafetler de sizlerin özel gecelerde ve düğünlerde giymeniz için satışa sunulmuştur.

Bütün kıyafetlerimiz sizlerin zevki düşünülerek tasarlanmıştır. Ama yine de hoşnut olmadığınız her türlü konuda müşteri hizmetlerini arayabilmeniz mümkündür. 0 212 436 86 66 numaralı müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tesettür Pazarı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tesettür Pazarı müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmak için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca bizleri 0 505 991 91 85 numaralı whatsapp hattı üzerinden takip edebilir ve mesaj bırakabilirsiniz. Küçük bedenden büyük bedene kadar her türlü tesettür kıyafetlerini sizler için sunan mağaza kişilerin her türlü sorununda da yanındadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tesettür Pazarı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tesettür Pazarı Şikayet Hattı

Kıyafet kalitesi ve ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olmasından dolayı tercih ettiğiniz Tesettür Pazarı memnun kalmadığınız ürünlerde, hatalı gönderimlerde ya da şikayetçi olduğunuz her konuda müşterilerinin yanındadır. Müşteri hizmetlerimiz kişilerin her türlü sorununda yanındadır. Şikayetlerin hepsi değerlendirilecek ve giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tesettür Pazarı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tesettür Pazarı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tesettür Pazarı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tesettür Pazarı çağrı merkezi numarasına 0212 436 86 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : TESETTÜR PAZARI TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞİRKETİ
Adres : Çınar Mah. 861 Sok. No:8 K:3 BAĞCILAR/İSTANBUL

Telefon : +9 (0212) 436 86 66 (09.30 – 18.45)
E-posta : info@tesetturpazari.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tesettür Pazarı iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tesettür Pazarı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tesettür Pazarı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tesettür Pazarı iletişim bilgileri, Tesettür Pazarı telefon no, Tesettür Pazarı irtibat tel, Tesettür Pazarı canlı destek, Tesettür Pazarı müşteri temsilcisi, Tesettür Pazarı şikayet hattı, Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri numarası, Tesettür Pazarı çağrı merkezi numarası, Tesettür Pazarı iletişim numarası, Tesettür Pazarı çağrı merkezi, Tesettür Pazarı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap