Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Tonguç Akademi müşteri hizmetleri, Tonguç Akademi çağrı merkezi, Tonguç Akademi şikayet, Tonguç Akademi müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Tonguç Akademi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Eğitim sektörüne başlangıçta popüler video portalı Youtube’den başlayan Tonguç Akademi, internet üzerinden çok kısa sürede elde ettiği büyük öğrenci kitlesine daha kalıcı ve kaliteli bir eğitim imkanı sunabilmek amacıyla “Tonguç yayınlar” adı altında öğretim içerikleri kitapların basımına başladı. Zaten hali hazırda Youtube üzerinden sahip olduğu öğrenci kitlesi tarafından yayının çıkardığı kitapların tamamı bir hayli ilgi görerek gözde kitapçıların en çok satılanları arasında bir yere sahip oldu.

İlk ve orta öğretim yazılı sınavları kapsamında basıma başladığı kitaplarını mevcut arz ve talepler sonrasında hızla sınava yönelik olarak LGS, YKS gibi günümüzün güncel eğitim modeline yönelik kitapların basımını gerçekleştirdi. Çok kısa bir süre içerisinde geniş bir kitap yelpazesine sahip olan Tonguç, kitapların yanı sıra yine büyük öğrenim sınavlarında faydalanabilmek üzere, hızlı öğrenme tekniklerine dayalı akıllı eğitim setlerini de öğrencilere sunmayı başardı. Kitaplarının yanı sıra akıllı eğitim setleri konusunda gerçekten mevcut kitap piyasasına bu yardımcı ve ek kaynaklar konusunda öncülük etti diyebiliriz. Yayınevlerinin yoğun temposuna rağmen halen sosyal medyayı (Youtube, İnstagram), aktif olarak kullanarak mevcut kitlesiyle en başlarda kurduğu güçlü iletişimini sürdürüyor. İnteraktif eğitim konusunda bizce fazlasıyla başarılı bir yol haritası izliyor. Zaten kendileri bu alanda büyük kitleye sahip sayılı kanallardan bir tanesi.

Tonguç hem yayınlarını kullanan hem de kendilerini farklı mecralardan takip edenler için 7/24 destek sağlayabileceği bir çok aktif iletişim kanalına sahip ve dolasıyla bu durum siz değerli kullanıcıların herhangi bir istek, şikayet veya herhangi bir önerisi bulunduğunda kendilerine ulaşması son derece kolay. Tonguç Akademi veya yayınevine 0212 270 86 42 numaralı telefondan dilediğiniz an ulaşabileceğiniz gibi yine sizlerin soruları daima cevaplayan info@tongucakademi.com e-mail kanalı da kullanabilirsiniz. Eğer ki aktif olarak daha çok sosyal medyayı kullanıyorum diyorsanız bu konuda Tonguç sizlerin kendilerine sosyal ağ hesapları üzerinden ulaşabilmesi adına birçok platform üzerinden sizlerle iletişimini sürdürmekte. Dilediğiniz herhangi bir iletişim kanalı ile dilediğiniz an ihtiyaç duyduğunuzda iletişim kurabilirsiniz.

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 212 270 86 42

Tonguç Akademi Mail Adresi
info@tongucakademi.com

Arama Terimleri: tonguç akademi çağrı merkezi, tonguç akademi iletişim, tonguç akademi müşteri hizmetleri, tonguç akademi müşteri hizmetleri numarası, tonguç akademi telefon numarası, tonguç akademi irtibat tel, tonguç akademi şikayet, tonguç akademi şikayet var, tonguç akademi mail adresi

Yorum Yap