payu-cagri-merkezi-numarasi

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PayU, Naspers şirketinin bünyesinde kurulmuş olan online ödeme altyapı sağlayıcısıdır. Sektörünün en gözde ve lider markalarından birisidir. Hızlı, basit ve kullanıcı dostlu kullanımı ile birçok kişinin beğenesini kazanmıştır. Ülkemizde 2011 yılından bu yana PayU Türkiye adında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünyaca ünlü olan PayU, dünya genelinde hizmet vermekte olup; 250’den fazla ödeme metodu ile hizmet vermektedir. Toplamda 16 ülkede faaliyet veren PayU’nun 2 milyarı aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. PayU toplamda 25 adet para birimini desteklemektedir. Bu para birimleri; USD, Euro, Hint Rupisi, Rus Rublesi, Türk Lirası, Nijerya Nairası, Güney Afrika Randı, Polonya Zlotisi, Brezilya Reali, Meksika Pezosu, Arjantin Pezosu, Kolombiya Pezosu, Şili Pezosu, Peru Solu, Çek Korunası, Romanya Yeni Leusu, Macar Forinti.

PayU’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla PayU hizmetleri ve ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi PayU’ya bildirebilirsiniz.

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 337 65 85

Arama Terimleri: payu iletişim bilgileri, payu telefon no, payu irtibat tel, payu canlı destek, payu müşteri temsilcisi, payu şikayet hattı

Yorum Yap