Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Param çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Param müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Param şikayet hattına erişebilirsiniz. Param müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Param Çağrı Merkezi Numarası

Param elektronik para hesabıdır. İçerisine para yükleyerek her yerde bu kartı kullanabilirsiniz. Mağaza alış verişlerinde ya da internet üzerinden yapılan alış verişlerde bu kart kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Üye girişi yaparken sizlerden hiçbir şekilde telefon numaranız, telefon marka ve modeliniz istenmemektedir. Kredi kartı ve TC kimlik bilgileriniz de istenmemektedir. Kullanıcıların güvenliği için sisteme giriş yaparken telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilmektedir. Kartınızı kullanırken sıkıntı duyacağınız herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız 0 850 988 88 88 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizde görevli olan kişiler sizin her türlü sorununuzda yanınızda olacaktır. Kartınızla ilgili bütün sıkıntılar ve sorunlar tarafımızca giderilecektir.

Param çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Param Müşteri Hizmetleri Numarası

Param kartınız ile bankaya gitmeden 7/24 banka hesaplarına ve kredi kartlarına para gönderebilirsiniz. Tüm bankaların matiklerinden para çekebilirsiniz. Hatta bu kartı çocuklarınıza vererek onların mağazalardan ya da internet üzerinden alış veriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan kartınız siz değerli müşterilerin kullanması için oldukça uygundur. Classic Kart, Business Kart, Genç Kart çeşitlerine sahip olan kartlarımız herkes için rahat bir alış veriş yapabilme fırsatını kişilere sunmaktadır. Kartlarınızı mobil şubeden de yönetilme şansına sahipsiniz. Kart başvurusu yapmak istiyorsanız param.com.tr internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. ‘Hemen başvur’ butonu ile siz de Param Kart sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle her konuda görüşmek için 0 850 988 88 88 numaramızı arayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Param müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Param Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler için oldukça avantajlı olan Param Kart ile parayla alakalı her türlü işleminizi yapabileceksiniz. Yukarıdaki müşteri hizmetleri numarasını arayarak direk bağlantı kurmanız mümkündür. Kartınızın teslimi ya da yaşadığınız sorunlarla ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Kartınıza istediğiniz miktarda para yükleyerek dilediğiniz şekilde kullanmak sizin elinizdedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Param müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Param Şikayet Hattı

Kartınızla ilgili herhangi bir sorununuzda iletişim numaramızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. Kart kullanımlarınızdaki bakiyeniz ve kart ile ilgili şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Alınan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve size geri dönüş sağlanacaktır. Telefon numaramızdan başka kayıtlı olan bilgi@turkpara.com.tr E posta adresimizden de şikayet oluşturabilirsiniz. Param ile para yüklemek, harcamak oldukça kolaydır ve sizin işlerinizi de kolaylaştıracaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Param müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Param şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Param Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0386 252 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Param çağrı merkezi numarasına 0386 252 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2405 Sokak No: 5 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 850 988 88 88
Fax: +90 850 455 88 75
E Posta Adresi: destek@param.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Param iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Param sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Param iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Param iletişim bilgileri, Param telefon no, Param irtibat tel, Param canlı destek, Param müşteri temsilcisi, Param şikayet hattı, Param müşteri hizmetleri numarası, Param çağrı merkezi numarası, Param iletişim numarası, Param çağrı merkezi, Param müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap