panda-cagri-merkezi-numarasi

Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Panda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Panda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Panda şikayet hattına erişebilirsiniz. Panda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Panda, ülkemizin en büyük 3 dondurma üreticilerinden birisidir. 1984 yılında faaliyetlerine başlayan Panda, saatte 1 tonluk üretim kapasitesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ülkemizin yanı sıra Kosova, Arnavutluk, Bosna, Makedonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kuzey Irak ülkelerine de ihracat yapan Panda, oldukça büyük bir dondurma markasıdır. Panda’nın fabrikası İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunmaktadır.

Panda Çağrı Merkezi Numarası 

1984 yılında sektöre giriş yapan Panda, ilk kurulduğu günden bu yana sektörde çok önemli başarılara imza atmış durumdadır. Türkiye’de sektöre girdiği yıl 1 tonluk üretim kapasitesi ile bir dönüm noktası haline gelmiştir. Bu tesis ile Türkiye’de dondurma sektörü çok daha farklı bir boyuta girmiş bulunuyordu. İsminin hikayesi ise sadece sempatikliği ve akılda kalıcı olması nedeniyle seçilmedir. Bugünlere gelene kadar birçok ülkeye ihracat yapan firma, bugüne kadar 200’den fazla lezzeti dondurma severlerin hizmetine sunmuştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma bu anlamda teknolojini getirdiği tüm olanakları kullanmaktadır. Çağrı merkezi hizmeti ile müşterilerine ulaşmayı hedefleyen firma uzman personelleri ile bu alanda hizmet vermektedir.

Panda çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Panda’nın bugüne kadar 200 farklı çeşit dondurması olmuştur. Şuanda Panda ürünleri şu şekildedir; Magic, Mini Magic, Magic Cupsen, Benmaraş Kornet, Maraş Cup, Bombago, Fret, Tostix, Efsane, Esmerim, Stix, Yuppie, Fruity, Maxi Cup, Çilek Buz, Net, Panda, Mini Buzz, Dolce Vita, Maraş Kesme, Maraş Usulü, Multipack, Ev Pandasi 1lt, Ev Pandasi 2lt.

Panda Müşteri Hizmetleri Numarası 

Kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti diyen Panda, bu doğrultuda teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanmaktadır. Çağrı merkezi servisi ile müşterilerine ulaşmayı hedefleyen firma, alanında uzman personel ile bu platformda hizmet vermeye devam etmektedir. 0 800 211 22 22 numaralı çağrı merkezi ile hizmet veren firma, müşteri memnuniyeti bakımından elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Bu çağrı merkezinin yanında 444 76 32 numarası ile müşterilerinin sıkıntılarını dinleyen firma, her an müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Panda müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Panda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Dondurma sektörünün öncülerinden olan Panda, sektöre girdiği günden bu yana dondurma alanında yön veren firmalardan biri haline gelmiştir. Tüm bunları müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmasına borçlu olan firma, bu kapsamda 0 800 211 22 22 ve 444 76 32 numaralı çağrı merkezi platformu kurmuştur. Müşterilerinin yaşadığı tüm sorun ve sıkıntılara anında ulaşmayı hedefleyen firma, alanında uzman personeller ile bu alanda hizmet vermektedir. Dondurma denince akla gelen firma, müşteri memnuniyetini misyon haline getirmiş durumdadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Panda müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Panda Şikayet Hattı

Müşterilerinin her an yanında olan Panda firması, bu kapsamda kurduğu çağrı merkezi platformunu ile müşterilerinin her an yanında olmayı kendisine görev edinmiş durumdadır. Bu kapsamda sadece çağrı merkezi ile değil, aynı zamanda şikayet hattı ile müşterilerinin yaşadığı sorun ve sıkıntılara anında müdahale etmek istemektedir. http://www.panda.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz şikayet hattı ile yaşadığınız her türlü sorun ve şikayeti bildirebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinde yaşadığınız sorunları bu platform üzerinden iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Panda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Panda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Panda’nın 0800’lü ve 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Panda ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, bayilik hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de iletişime geçebilirsiniz.

Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 22 22
444 76 32

Panda İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@panda.com.tr

Panda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 76 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Panda çağrı merkezi numarasına 444 76 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Panda iletişim bilgileri, Panda telefon no, Panda irtibat tel, Panda canlı destek, Panda müşteri temsilcisi, Panda şikayet hattı, Panda müşteri hizmetleri numarası, Panda çağrı merkezi numarası, Panda iletişim numarası, Panda çağrı merkezi, Panda müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

Yorum Yap