Jimmy Key Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jimmy Key Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jimmy Key çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jimmy Key müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jimmy Key şikayet hattına erişebilirsiniz. Jimmy Key müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jimmy Key Çağrı Merkezi Numarası

Jimmy Key İzmir’ de kurulmuş bir giyim mağazasıdır. 1997 yılında kurulan firma günümüzde 48 adet konsept mağazası ve online alışveriş sitesi ile giyim sektöründe hizmet vermektedir. İzmir ile başladığı moda serüvenine ülkenin dört bir yanında mağazalar açarak ve online alışverişlerde kargo gönderileriyle devam etmektedir. Firma kadın giyim üzerine satış ve pazarlama yapmaktadır. Kadın etek, gömlek, elbise, mont, hırka, pantolon ve aksesuarları başta olmak üzere pek çok giyim kategorisini bünyesinde barındırmaktadır. Ürünlerinde her zaman kalite ve şıklık ön planda olmuştur. Her tarza ve zevke hitap etmesi nedeniyle pek çok kadının vazgeçemediği markalardan biri haline gelmiştir. Firma akıllı telefonlar için ürettiği bir uygulama ile de satış yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Siteden yapılan alışverişlerde üye olma zorunluluğu yoktur. Üye olmadan da beğenilen ürünler sepete atılarak “üye olmadan devam et” seçeneğiyle alışveriş tamamlanır. Firmanın sahip olduğu 0850 277 70 70 çağrı merkezi numarasından merak edilen tüm soruların cevabına erişebilirsiniz.

Jimmy Key çağrı merkezi numarası 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma şık ve boho detaylarıyla genellikle rahatlığa ve stile özen gösteren kadınlara hitap etmektedir. Kullandığı kumaşlar doğal üretimlerdir. Ürünlerde rahat kalıp ve renk çeşitliliği dikkat çekmektedir. Senenin trend parçalarını kendi tarzına uyarlayarak satışa sunan firma koleksiyonlarında kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşterilerine aldığı ürünlerin değişimi ya da iade etme seçeneği sunmaktadır. Bunun için 21 gün içerisinde talep oluşturmak gerekir. Ayrıca verilen sipariş henüz tedarik sürecinde iken de müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmak mümkün. Müşteri hizmetlerine 0850 277 70 70 numaralı hattan erişerek talepte bulunmak yeterlidir.

Jimmy Key müşteri hizmetleri numarası 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka çevreye ve insana olan saygısı neticesinde üretim sürecinde daha az su ve enerji tüketimini temel alan anlayışı benimsemiştir. Ayrıca ürünlerinde doğal içerikli kumaşlar kullanarak insan tenine en az zarar verecek yapıda ürünler ortaya koymaktadır. Firma online alışverişlerde ödeme işlemlerinin kolayca yapılması için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Ödemeler kredi kartları ve firmanın anlaşmalı olduğu bankalara ait banka kartları (Debit) ile yapılmaktadır. Ödemelerde 3D Secure sistemi kullanılarak güvenli alışveriş yapmak mümkün. Sipariş verildikten sonra en geç 5 iş günü içerisinde ürün kargoya verilir. Kargoya verilen ürün 1-3 iş günü içerisinde de adresinize teslim edilir. Kargo işlemi ücretli olup müşteriler tarafından karşılanmaktadır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Ürün veya kargo işlemleriyle ilgili tüm detaylara üst kısımda belirtilen müşteri hizmetleri numarasına direkt bağlanarak erişmek mümkündür.

Jimmy Key müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Şikayet Hattı

Marka sektörde yer edindiği günden itibaren temel amacı kaliteli ürünü uygun fiyatlar ile halkın hizmetine sunmak olmuştur. Bu hedef doğrultusunda ürünlerini her zaman kaliteli kumaşlardan elde etmiştir. Marka adını her geçen gün bir yukarı taşımak adına ürettiği ürünler ve kaliteli hizmet firmayı daha da güçlü kılmaktadır.  Her kadının mutlaka kendine hitap ettiği ürünlerin yer aldığı mağazalarda ürün çeşitliliği dikkat çekmektedir. Şıklığından ödün vermeden rahat giyim tercih eden kadınlar için çeşitli modeller vitrinlerde yerini almaktadır. Bütçe dostu ve tarz bir giyim firması olması nedeniyle müşteriler olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda şikayetler de firma tarafına iletilmektedir. Firmaya dair herhangi bir şikâyet veya isteğiniz var ise bunu yukarda belirtilen müşteri hizmetleri numarasına bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz en kısa sürede çözüme kavuşacak istek ve arzularınız dikkate alınarak bu yönde gelişim sağlanacaktır.

Jimmy Key şikayet hattı 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jimmy Key müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jimmy Key şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jimmy Key Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 277 70 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jimmy Key çağrı merkezi numarasına 0850 277 70 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : JK MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Yedi Eylül Mahallesi Celal Umur Caddesi No: 6-E Torbalı İzmir
E-Posta : destek@jimmykey.com
Telefon : 0850 277 70 70

Arama Terimleri: Jimmy Key iletişim bilgileri, Jimmy Key telefon no, Jimmy Key irtibat tel, Jimmy Key canlı destek, Jimmy Key müşteri temsilcisi

Yorum Yap