pamukkale-cagri-merkezi-numarasi

Pamukkale Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pamukkale çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pamukkale müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pamukkale şikayet hattına erişebilirsiniz. Pamukkale müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pamukkale Turizm, 1962 yılında Denizli’de kurulmuş ardından merkezi İzmir’e taşınmıştır. Konforu, saatinde hareket etmesi, güleryüzlü personeliyle Türkiye’de en gözde ve en çok tercih edilen otobüs firmasıdır. Türkiye’de ilk şehir içi hizmet servisi ve ilk online bilet satış/rezervasyon işlemleri Pamukkale Turizm tarafından başlatılmıştır.

Pamukkale Çağrı Merkezi Numarası

1962 yılında kurulan firmamız adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den almıştır. Pamukkale firması olarak, sektörümüzde deneyimli bölge ve birim müdürlerimiz ile şirket kültürümüzü benimsemiş olan iş otaklarımız ve A’dan Z’ye tüm destek birimlerimizden oluşan Türkiye’nin en iyi ekibi ile 58 yıllık bir tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal vizyonumuz çerçevesinde şekillendirdiğimiz kaliteli hizmetlerimizi, yeni güzergâhlar ile genişleterek, siz değerli yolcularımıza sunmaya devam edeceğiz. Bizler müşterilerimiz ile daima yakın temas halindeyiz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan anlayışımızla, uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Ulaşılabilir, güler yüzlü, saygın ve etkili iletişim yeteneği olan çalışanlarımız sayesinde, herhangi bir konudaki sorularınız, görüşleriniz veya önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pamukkale çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pamukkale Müşteri Hizmetleri Numarası

Taşımacılık sektöründe öncü bir firma olarak, yılların tecrübesiyle, %100 müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı çerçevesinde her zaman müşterilerimiz ile iletişim halinde olarak, herhangi bir müşterimizin, herhangi bir konuda yaşadığı bir sıkıntıyı veya bir talebi bize hızlı bir şekilde iletmesini ve böylelikle kısa sürede çözüm bulmayı kendimize ilke edindik. Tüm müşterilerimiz bizimle muhtelif kanallardan iletişime geçerek ve sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabilmektedirler. Bilet işlemlerinizi yapmak, herhangi bir konuda bilgi almak, memnuniyetinizi veya şikayetinizi iletmek adına 0 850 333 35 35 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilrsiniz. Hizmet kalitesini artırmak adına, yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kişisel verilerinizi, ilgili kanun kapsamında koruma altında tutmaktayız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pamukkale müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pamukkale Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pamukkale müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak acil ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bunun için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istediğinizi ifade edebilir, böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pamukkale müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pamukkale Şikayet Hattı

Pamukkale şikayet hattı, siz değerli müşterilerimizin herhangi bir konuda firmamızdan almış olduğunuz hizmetler kapsamında karşılaştığınız olumsuzlukların en kısa sürede çözülmesini sağlayarak, daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize ulaşabileceğiniz bir kanaldır. Bizlere iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı info@pamukkale.com.tr adresine iletebilir veya 0 850 333 35 35 numarasını arayarak ifade edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pamukkale müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pamukkale şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pamukkale Turizm’in çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet alımı, bilet durumlarını sorgulayabilirsiniz. Ayrıca istek öneri ve sorularınızı da çağrı merkezinden de iletebileceğiniz gibi web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0850 333 35 35

Pamukkale Turizm İstek Soru Şikayet Formu

Arama Terimleri: pamukkale turizm iletişim bilgileri, pamukkale turizm telefon no, pamukkale turizm irtibat tel, pamukkale turizm canlı destek, pamukkale turizm müşteri temsilcisi, pamukkale turizm şikayet hattı, pamukkale turizm müşteri hizmetleri numarası, pamukkale turizm çağrı merkezi numarası, pamukkale turizm iletişim numarası, pamukkale turizm çağrı merkezi, pamukkale turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. nurdan 24 Temmuz 2017
 2. Ayla Kurt 5 Ağustos 2017
 3. şükran şen 8 Ağustos 2017
 4. Metin coskun 19 Ağustos 2017
 5. Necla 18 Eylül 2017
 6. Selahattin 8 Ekim 2017
 7. melike çoşkun 17 Kasım 2017
 8. Gülçin bora 17 Aralık 2017
 9. Abdulhadi demir 2 Mart 2018
 10. cihat 12 Mart 2018
 11. Aylin Ersöz 30 Nisan 2018
 12. Aylin Ersöz 30 Nisan 2018
 13. Filiz acaruşağı 26 Ağustos 2022

Yorum Yap