Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pamukkale Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi, 1994 yılında Denizli’de, araştırma ve uygulama merkezi hükümlerine bağlı kalınarak, bir Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak hizmete sunulmuştur. Denizli ilinin Doktorlar caddesinde hizmete giren hastane, açıldığı yılda 155 normal ve 41 yoğun bakım hasta yatak kapasitesine sahipti. 2002 yılında ise Denizli Kınıklı’da, hastaneye bağlı bir kalp merkezi açılmıştır. Kalp merkezinin hizmet verdiği Kınıklı kampüsü, 2003 yılından itibaren 186 yatak kapasiteli bir hastane olarak hizmetlerine devam etmektedir. Sürekli büyümeye devam eden hastanenin, yine 2002 yılında tam teşekküllü bir göz merkezi hizmete girmiştir. 2005 yılında yedinci poliklinik binasını hizmete sokan hastane, 2011 yılında şu anda hizmet verdiği plaza binasına taşınmıştır. Taşınmasını fiili olarak 2013 yılında tamamlayan hastane, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Hastanenin çağrı merkezi numarası, 0258 296 60 00’dır. Bu numarayı her türden sorun, soru, öneri ve işlem için arayabileceğiniz gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında, 81’i tuşlanarak randevu da alabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0258 296 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası 

Hastane, 2013 yılında 7 bin 500 metrekarelik bir ek binayı hizmete sokmuştur. Böylece, poliklinik sayısını arttıran hastane, psikoloji alanında da özel hizmetler sunmaktadır. Ruh ve sinir hastalıkları bölümünde, uzman doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Hastane, 48 anabilim dalına ve 13 bilim dalına sahiptir. 857 yatak kapasitesine sahip hastanede, 570 hekim ve 1159 yardımcı sağlık personeli görev yapmaktadır. 122 yoğun bakım yatağına ve 15 yoğun bakım ünitesine sahip hastanenin, yukarıdaki 0258 296 60 00 numaralı çağrı merkezinden, hastaneye yönelik her konuda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0258 296 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yeni uygulamalar konusunda lider konumdaki bu akademik kurum, bilimsel araştırma konusunda da liderdir. Çalışanlarının gelişimine ve eğitimine, sağlık hizmetlerinde üst düzey kaliteye önem veren hastane, hasta ve hasta yakınlarının isteklerini etik değerlerden ödün vermeden karşılamaktadır. Hasta odaklılık, verimlilik, hasta güvenliği ile süreklilik ve ulaşılabilirlik hedeflerine sahip hastaneye 0258 296 60 00 numaralı telefondan direkt olarak bağlantı kurulabilmektedir. Randevu amaçlı yapılan aramalar için yukarıdaki numara arandıktan sonra 81 tuşlanmalıdır. Operatörün soracağı soruların cevaplandırılmasının ardından, cep telefon numarası doğru şekilde verilmelidir. Onay kodunun verilmesi ile randevu alma işlemi tamamlanmış olur. Randevu bilgileri SMS olarak cep telefonunuza gönderilmektedir.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0258 296 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Sağlık sektöründeki sergilediği akıl ve bilime dayalı davranışları, çalışan ve hasta haklarına saygılı yaklaşımı ile hastane, güvenilir hastaneler arasındadır. Kalite politikası öncü bir yönetim sistemi geliştirmek olan hastane, acil tıptan tutun beyin ve sinir cerrahisine, çocuk sağlığı ve hastalıklarına, deri ve zührevi hastalıklara, göğüs hastalıklarına, göz hastalıklarına, kadın hastalıkları ve doğuma, nörolojiye ve daha birçok alanda hizmet veren birimlerine kadar güvenli ve kesintisiz bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane hizmetleri ya da farklı bir konuda şikâyette bulunmak ve sorun iletmek isteyenler, 0258 296 60 00 numaralı telefondan hastane ile iletişime geçebilmektedir. Şikâyet konusu her ne olursa olsun, mutlaka değerlendirilmekte ve çözüme kavuşturulmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0258 296 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0258 296 60 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0258 296 60 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : PK: 20070 Kınıklı / Pamukkale / Denizli – TÜRKİYE
E-Posta : infohastane@pau.edu.tr
Telefon : 0258 296 60 00

Arama Terimleri: Pamukkale Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi telefon no, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap