Continental Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Continental Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Continental çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Continental müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1871 yılında Hannover’de “Continental-Caoutchouc- und Gutta-Percha Compagnie” anonim şirketi olarak bu alana giriş yapmıştır. Hannover’de bulunan ana fabrikada üretim yumuşak kauçuk ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kauçuklanmış kumaşın yanında fayton ve bisiklet için sert lastikleri kapsayacak şekilde planlanan üretim aşamasından bu güne kadar uzanan serüveninde oldukça mesafe almıştır.

Gelişim ve üretimde yakalanan başarılara 1898 yılında düz sırtlı pnömatik otomobil lastiğinin üretimi ile güzel bir perde aralayan firma oldukça beğenilmiştir. 20, yüzyılın başında Continental balon kumaşı ilk Alman zeplininde gaz hücrelerinin sızdırmazlığını sağlamak amacıyla kullanılarak bu alanda da büyük bir başarı yakalamıştır. 1904 yılında Continental dünyada kanallı otomobil lastiklerini geliştiren ilk şirket olarak karşımıza çıkmaktadır.

1905 yılında daha sonra üretilecek çivili lastiklere benzer perçinli, patinajı yapmayan lastiklerin üretimine geçilerek bu anlamda oldukça başarılı olmuştur. İlerleyen yıllarda da gelişimine devam ederken müşterilerine keyifli sürüş sağlayan firma her geçen gün büyümesine devam etmiştir.

Continental Müşteri Hizmetleri Numarası

Bugün Continental, dünyanın en büyük 5 otomotiv tedarikçisinden biri olarak göze çarpmaktadır. Fren sistemleri, aktarma organları ve şase sistem ve aksamları, enstrümantasyon, bilgi ve eğlence çözümleri, araç elektroniği, lastik ve teknik elastomer tedarikçisi olarak ileri sürüş güvenliğine ve küresel iklimin korunmasına etki eden ve bu anlamda olumlu bir yeri bulunan firma müşterileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Continental aynı zamanda otomobil iletişim ağı konusunda uzman bir iş ortağı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Continental müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Continental ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Continental çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Continental Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 8 258

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Continental çağrı merkezi numarasına 444 8 258 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

hizmet@conti.de e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Continental sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Continental iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Continental iletişim bilgileri, Continental telefon no, Continental irtibat tel, Continental canlı destek, Continental müşteri temsilcisi, Continental şikayet hattı, Continental müşteri hizmetleri numarası, Continental çağrı merkezi numarası, Continental iletişim numarası

Yorum Yap