Saloon Burger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saloon Burger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saloon Burger çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Saloon Burger müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Saloon Burger şikayet hattına erişebilirsiniz. Saloon Burger müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Saloon Burger Çağrı Merkezi Numarası

Tarihi çok eski yıllara uzanan köfte çeşitli formlara bürünerek günümüze kadar gelmiştir. Gerek Türk kültüründe gerekse çoğu kültürde yer alan bu lezzet zaman için özel yapım iki ekmeğin arasına girerek özel bir ad almıştır. Hamburger bir Amerikan kökenli bir fast food yiyeceği de görülse ülkemizde de gayet ileri seviyede yapılan ve iştahla tüketilen bir üründür. Saloon Burger kendi hikayesi olan ve bu alanda faaliyet gösteren bir restorandır. Farklı şehir ve ilçelerde onlarca şube açarak büyümeyi hedefleyen marka köfte ile burgeri birleştirmiştir.

Firmanın ana faaliyet kolu burger ve çeşitleridir. Menü içinde atıştırmalık ürünler ve başka aperatiflerin de bulunduğu markanın çağrı merkezi numarasını olan 444 12 72 çevirerek sipariş verebilirsiniz. Yoğun olarak İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren işletme günlük olarak hazırlanan katıksız et ve özel yapım ekmekleri kullanır. Köftenin en önemli içeriği olan etin kalitesi ve yapımı bir burger ’in lezzetini de belirleyen temel faktörlerin başında gelir. Firma siparişlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunar. İnsanlar çok farklı biçim ve tatlarda burger isteyebilirler.

Saloon Burger çağrı merkezi numarası  444 12 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloon Burger Telefon Numarası

Markanın İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde ve ilçede şubesi bulunmaktadır. İnsanlar bu firmadan sipariş vermek ya da adres öğrenmek gibi konularda telefonla ulaşabilirler. Genel numarası 444 12 72 olan markanın her bölgede ve şube de numarası değişmektedir.

Saloon Burger telefon numarası  444 12 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloon Burger Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir işletmede en önemli konu lezzet ve o lezzetin sunulduğu mekânda ki hizmettir. Kalite her zaman müşterinin odak noktalarından biridir. Yenilen yemek, sipariş hızı gibi etkenler firmanın ana profilini oluşturur. Marka müşterilerine çeşitli menülerle daha pratik ve ekonomik tercihler sunar. Artık gelişen teknoloji ile kolay ve hızlı bir şekilde sipariş verme durumu da sağlandı. Bunun için bir telefon ya da çeşitli yemek siparişleri uygulamaları ile isteğiniz yemeğin evinize kadar gelmesi mümkündür. Firmanın birçok şubesi olduğu için numaralar değişmektedir. Fakat müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 12 72 nolu telefonu tuşlayabilirsiniz.

Bazıları tarafından hızlı ve çabuk tüketilen bir yiyecek olarak görülen Burger aslında uzun soluklu ve emek isteyen bir üründür. Eti ve ekmeği özel hazırlanıp içindeki sebzelerin taze olmasına dikkat edilir. Firma mantarlı, sade, karamelize soğanlı ve peynirli gibi spesifik Burgerler da yapmaktadır. Toplamda 10 adetten daha fazla burger ve çeşitli atıştırmalıklar da mevcuttur. Marka çoğu zaman belli kampanyalar da uygulayarak müşteri memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Rahatlıkla yemek yiyip içeceğinizi yudumlayacağınız bir mekân olan bu yerde sipariş vermeniz bir telefonla mümkün. İletişim ve hız her insan için bir önemi vardır. Bu yüzden bu marka da kendi müşterilerine kaliteli hizmet amaçlanmaktadır.

Saloon Burger müşteri hizmetleri numarası  444 12 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloon Burger Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Restoranlar ve yemek işletmeleri birçok insanın geçim kaynağı olmakla birlikte hizmet sektörünün en önemli zincirlerinden biridir. Bu firma da zincirin bir parçası olarak yıllardır hizmet vermektedir. Pandemi ile birlikte artan telefonla sipariş durumu bu markanın da satışlarını bu yönde etkilemiştir artık insanlar evlerinden çıkmadan kolayca yemeklerinin evlerine kadar gelmesini istiyor. Bu işletmenin resmî sitesinde yer alan 444 12 72 nolu numarayı çevirerek firmaya direkt bağlanabilirsiniz. Daha sonra restorandın menüsünden istediğiniz ürünü seçip pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ortalama bir süre içinde yemeğiniz eviniz ya da verdiğiniz adrese ulaşmış olacaktır.

Bazen bu işletmenin yoğun saatlerinde sipariş telefonu meşgul çalabilir. Ama kapatıp tekrar denersiniz firmanın resmi numarası üzerinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Her insan ve müşteri yemeğinin zamanında kendisine ulaşmasını ister. Saatinde ve lezzetli bir yemek herkesi memnun eder. Trafik, hava şartları ve yol gibi nedenlerden dolayı bazen müşteri siparişleri gecikebilir. Fakat bu firma kendi araçları ile olabildiğince kısa sürede ürünleri insanlara ulaştırmayı hedeflediğini söyleyebiliriz.

Saloon Burger müşteri hizmetlerine direk bağlanma  444 12 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloon Burger Şikayet Hattı

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bu firma yaptığı özel burger ile tanınmaktadır. Müşteri odaklı ve kaliteli bir hizmet sunmak amacı olan marka uygulama ve telefon üzerinden de sipariş almaktadır. Bazı zamanlar her firma ve ürünler sıkıntı yaşanabilir. Eksik veya hatalı ürünler için müşterilerin her zaman şikâyet hakkı vardır. Bu doğrultuda bu markanın şikâyet hattına bulunduğu her bölgenin telefonları da dahil olmak üzere 444 12 72 nolu telefonu çevirerek yapabilirsiniz.

Saloon Burger şikayet hattı  444 12 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Saloon Burger müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Saloon Burger şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Saloon Burger Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 444 12 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Saloon Burger çağrı merkezi numarasına  444 12 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SB GIDA İŞLETMELERİ A.Ş.
Adres : Saray Mh. Naya Sk. No:3 A Blok K:1 Ümraniye/İstanbul
E-Posta : info@saloonburger.com.tr
Telefon :  444 12 72

Arama Terimleri: Saloon Burger iletişim bilgileri, Saloon Burger telefon no, Saloon Burger irtibat tel, Saloon Burger canlı destek, Saloon Burger müşteri temsilcisi

Yorum Yap