Çaykur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çaykur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çaykur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çaykur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çaykur şikayet hattına erişebilirsiniz. Çaykur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çaykur Çağrı Merkezi Numarası

Çay, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Birini ziyarete gittiğimizde hemen çay ikram edilir. Gündüz iş yerinde çalışanlar çay içmekten büyük mutluluk duyarlar. Akşam 5 çayı bir gelenek olarak devam etmektedir. Soğuk kış günlerinde ve gecelerinde ısınmak için, yaz günlerinde ise ferahlamak için çay içeriz. Hayatımızda bu kadar önemli olan çayın lezzetli ve hoş bir tadının bulunması konusu da oldukça önemlidir. Çünkü kişiler lezzeti olmayan, güzel kokmayan, berrak bir görüntüye sahip olmayan çayları içmek istemezler. Çaykur üretmiş olduğu farklı çaylarla çay sevenlere hitap etmektedir. 1983 yılında Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Çay-Kur adında bir kuruluşu resmi gazetesinde yayınlamıştır. Çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu olmaktadır. Firmanın üretmiş olduğu çaylardan sevdiğiniz ve damak tadınıza uygun olanları içebilirsiniz. Aklınızdaki soru ve sorunlar için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Çaykur çağrı merkezi numarası 0464 213 02 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çaykur Müşteri Hizmetleri Numarası

Çaykur kalitesini ispat etmiş ve birçok belgelere de sahip bir firmadır. TSE- ISO-EN 22000, TSE- ISO- IEC- 27001, TSE- ISO- EN 9000, HELAL sertifikalarına sahiptir. Siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, organik çay, didi ve hediyelik çaylarla müşterilerine seslenmektedir. Gündüz siyah çayı tercih ederken, özellikle metabolizmasını hızlandırmak isteyenler yeşil çayı tercih edebilir. Organik çaylar farklı gramajlarda kişilere sunulmaktadır. Tomurcuk çaylarla farklı lezzetleri ve kokuları da tadabilirsiniz. Hediyelik olarak sizlere sunulan paketleri de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Firma DİDİ adı altında soğuk çay da üretmektedir. Sıcak olarak tüketmek istemeyenler özellikle yaz mevsiminde bu türü tercih edebilirler. Farklı meyve aromaları ile çaylara farklı lezzetler de sunulmuştur. Şeftali, limon, bergamot, çilek aromalı olan soğuk çaylar farklı ambalajlarda satılmaktadır. Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Çaykur müşteri hizmetleri numarası 0464 213 02 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çaykur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çaykur ürünleri birçok market, bakkal, alışveriş merkezleri ve süper marketlerde satılmaktadır. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 464 213 02 11 numaradan iletişime geçebilir. Numara meşgul çalarsa 20 hat üzerinde aramalarınızı devam ettirebilirsiniz. Mail ile yazılı iletişim kuracak kişiler caykur@caykur.gov.tr adresine mail gönderebilirler. Sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilirsiniz.

Çaykur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0464 213 02 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çaykur Şikayet Hattı

Çaykur ürünleri ile şikayetler müşteri hizmetlerine bildirilir. Mail de yollayabilirsiniz. İnternet adresindeki formu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konuyu yazabilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilerek sizlere sonucu bildirilecektir.

Çaykur şikayet hattı 0464 213 02 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çaykur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çaykur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çaykur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0464 213 02 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çaykur çağrı merkezi numarasına 0464 213 02 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü

E-mail Adres Bilgisi : caykur@caykur.gov.tr
Telefon Numarası : 0464 213 02 11 (20 Hat)
Fax Hattı : 0464 213 02 51
Adres Bilgisi : Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 – RİZE

Arama Terimleri: Çaykur iletişim bilgileri, Çaykur telefon no, Çaykur irtibat tel, Çaykur canlı destek, Çaykur müşteri temsilcisi, Çaykur şikayet hattı, Çaykur müşteri hizmetleri numarası, Çaykur çağrı merkezi numarası, Çaykur iletişim numarası, Çaykur çağrı merkezi, Çaykur müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap