Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doktor Takvimi şikayet hattına erişebilirsiniz. Doktor Takvimi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi Numarası

DocPlanner’ın grubun bir parçası olan Doktor Takvimi, sağlık araştırması yapan hastaların veya danışanlarının sağlık profesyonelleri ile ilgili araştırma yapmalarına ve soru sormalarına olanak sağlıyor. Ayrıca sağlık kuruluşları için de hasta randevularını düzenleme ve yönetme hizmetleri sunmaktadır. DocPlanner grubu şu anda 24 ülkede bulunan web siteleri ile ayda 20 milyon hasta ve danışana hizmet vermektedir. Web sitesi hekim ve uzmanlar için ise online görünürlük ve online randevu yazılımı temel hizmetlerini sunmaktadır. Hasta veya danışanların online olarak da uzman hekimlerle görüşmesini sağlayan web sitesi ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Web sitesine ilişkin her konuda soru iletmek veya bilgi edinmek için web sitesindeki iletişim formunu doldurmalısınız, müşteri temsilcileri sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası iletisim@doktortakvimi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Doktor Takvimi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hata veya danışanlar web sitesinde sunulan arama motoru üzerinden 181.000’den fazla doktor ve uzaman arasından randevu almak istedikleri doktoru ve kendilerine uygun tarih ve saati seçerek randevularını oluşturabilirler. Randevularınızı unutmamanız için randevu saatiniz yaklaşınca otomatik sms ve e-mail ile randevularınız web sitesi tarafından sizlere hatırlatılmaktadır. Ayrıca web sitesi danışanlara, psikolog veya diyetisyenler ile online görüşme imkanı da sunmaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu eksiksiz ve doğru bilgileriniz ile doldurduğunuz takdirde konu ile ilgili destek sağlamak adına müşteri temsilcileri sizlerle iletişime geçerek müşteri temsilciliği hizmetleri de sağlamaktadırlar.

Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası iletisim@doktortakvimi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Doktor Takvimi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastaların ya da danışanların direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabilecekleri bir çağrı merkezi hattına sahip olmayan web sitesi, yalnızca online olarak yayınlamış oldukları iletişim formu ile hasta ve danışanlara müşteri hizmetleri imkanı sunmaktadır.

Doktor Takvimi müşteri hizmetlerine direk bağlanma iletisim@doktortakvimi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Doktor Takvimi Şikayet Hattı

Web sitesi ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olması durumunda ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek istediğiniz durumlarda da yine iletişim formunu doldurmalı bilgilerinizi eksiksiz olarak paylaşmalısınız. İletişim formunda belirttiğiniz konu ile alakalı müşteri temsilcileri en hızlı ve en iyi çözüm önerileri ile kısa sürede sizlere dönüş yaparak şikayet hattı desteği de sağlayacaktır.

Doktor Takvimi şikayet hattı iletisim@doktortakvimi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Doktor Takvimi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Doktor Takvimi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

iletisim@doktortakvimi.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Doktor Takvimi çağrı merkezi numarasına iletisim@doktortakvimi.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : DocPlanner Teknoloji A.Ş.

Adres Bilgisi : E-5 Karayolu, Esentepe Mahallesi, Lapis Han, No:25 D:102-103-120 Kartal İstanbul, Türkiye

E Posta İletişim Mail Adresi : iletisim@doktortakvimi.com

Arama Terimleri: Doktor Takvimi iletişim bilgileri, Doktor Takvimi telefon no, Doktor Takvimi irtibat tel, Doktor Takvimi canlı destek, Doktor Takvimi müşteri temsilcisi, Doktor Takvimi şikayet hattı, Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası, Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası, Doktor Takvimi iletişim numarası, Doktor Takvimi çağrı merkezi, Doktor Takvimi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap