O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

O Ses Türkiye Rap başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere O Ses Türkiye Rap iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. O Ses Türkiye Rap whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu

Jüri üyeleri arasında; Hadise, Eypio, Murda ve Mero’nun yer aldığı O Ses Türkiye Rap programı bu yıl Acun Medya bünyesinde izleyicileri ile buluşmuştur. O Ses Türkiye Rap programı bir televizyon programı olmamakla birlikte dijital mecrada yer alan programlar arasındadır. Dijital mecralar, git gide talep gören ve oldukça fazla kullanıcıya sahip olan alanlar olduğundan böyle bir programın dijital mecrada yer alması da oldukça ilgi odağı olmuştur.

Acun Medya bünyesinde bulunan ve yakın zamanda oluşturulan Exxen platformu üzerinden O Ses Türkiye Rap programı rahatlıkla izlenilebilmektedir. Aylık sabit bir ücreti bulunan Exxen platformunun her geçen gün kullanıcı sayısı da artmaktadır. Kısa zamanda yoğun bir izleyici kitlesi kazanan O Ses Türkiye Rap programına nasıl başvurulduğuna dair sorular da adayların merak ettikleri sorular arasındadır.

Bu güzel yeni nesil ses yarışması programına katılabilmek için öncelikle adayların TV8 başvuru ekranına giriş yapmaları gerekmektedir. Burada üzerinde durulması gereken bir konudan bahsetmek istiyoruz. İçerisinde bulunduğumuz küresel salgın durumlarından ötürü yapılan başvurular videolar üzerinden değerlendirilmektedir. Yani adayların öncesinde gidip canı performans sergilemeleri gerekmemektedir. Çekilen video performanslar, ön eleme olarak kabul edilecektir.

O Ses Türkiye Rap başvuru formu 0850 241 81 48 numaralı adresten erişebilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap adayı olmak ve başvuru yapmak için https://www.tv8basvuru.com/video-basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 adresine tıklaması yeterli olacaktır. Bu adrese tıkladıktan sonra karşınıza doğrudan başvuru ekranı çıkacaktır. Burada sizlere yöneltilen ve doldurmanız gereken alanlar bulunmaktadır. İlgili alanlara gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde girip tamamladıktan sonra kontrol ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunda adaylardan istenilen gerekli bilgiler şu şekildedir:

  • Adaya ait isim – soy isim
  • Doğum tarihi
  • Yaşanılan şehir
  • E-posta adresi
  • Cep telefonu
  • Yüklenilmesi gereken başvuru videosu
  • Prosedür gereği program gereği ilgili rızaların alınması

O Ses Türkiye Rap İletişim Numarası

O Ses Türkiye Rap programı özellik ile genç adayların ilgisini çeken ses yarışmaları arasında yer almaktadır. Adayların herhangi bir sorusu olduğunda bir yetkili ile görüşme talep etseler de TV8 de yer alan ilgili yetkililer adayları aramadığı sürece ne yazık ki iletişim kurabilmek çok da mümkün değildir. Fakat genel olarak O Ses Türkiye programına ulaşabilmek için 0212 331 81 00 numarasına arama gerçekleştirilebilmektedir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken farklı bir husus ise hat üzerinde yaşanabilecek yoğunluktan dolayı ilk aramada yetkililere ulaşılamayacak olması durumudur.

O Ses Türkiye Rap iletişim telefon numarası 0850 241 81 48 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dolayısıyla bilgi almak isteyen adayların birkaç defa arama yapmasında fayda olacaktır. Arama yapıldığı esnada yetkili kişilere gerekli bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde verilmesi herk iki taraf için de vakit kazandıracaktır. Ayrıca var ise bir soru sorulması durumunda da sorular açık ve net bir biçimde yetkili kişilere sorulmalıdır.

O Ses Türkiye Rap WhatsApp Hattı Numarası

O Ses Türkiye Rap Whatsapp hattı numarası bulunmamakta olup gerekli tüm bilgiler TV8 ve Acun Medya internet sitelerinde yer almaktadır. Ayrıca yukarıda paylaşmış olduğumuz numara üzerinden de gerekli tüm bilgilere ulaşılabilmektedir. O Ses Türkiye Rap programı 2020 yılı içerisinde ilk sezonu tamamlamak için başlamış olup 2021 yılı içerisinde 2.sezon için adayların başvurularını kabul etmektedir.

O Ses Türkiye Rap whatsapp hattı 0850 241 81 48 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Başvurular https://www.tv8basvuru.com/video-basvuru/turkiye-rapcisini-ariyor/1 adresi üzerinden gerçekleşiyor olup düzenli olarak adaylar tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Ayrıca arama yapılmak istenilir ise de 0212 331 81 00 numarasını aramak yeterli olacaktır. Bu numara üzerinden süreç hakkında akla takılan sorular da adaylar tarafından yetkililere sorulabilmektedir.

O Ses Türkiye Rap Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0850 241 81 48

Arama Terimleri: O Ses Türkiye Rap başvuru formu, O Ses Türkiye Rap iletişim numarası, O Ses Türkiye Rap whatsapp hattı, O Ses Türkiye Rap başvuru, O Ses Türkiye Rap telefon numarası, O Ses Türkiye Rap çağrı merkezi numarası, O Ses Türkiye Rap irtibat telefonu, O Ses Türkiye Rap whatsapp numarası, O Ses Türkiye Rap müşteri hizmetleri numarası, O Ses Türkiye Rap müşteri hizmetleri, O Ses Türkiye Rap çağrı merkezi numarası, O Ses Türkiye Rap irtibat tel, O Ses Türkiye Rap çağrı merkezi, O Ses Türkiye Rap şikayet hattı

Yorum Yap