İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hastane, konum olarak Fatih-Haseki semtinde yer almaktadır. 2019 senesinin temmuz ayından itibaren ayakta ve yatalak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkede verilmeye devam edilmiş ve Sultangazi Yerleşkesi binasının hizmete açılmasından sonra ise yataklı birimler bu yeni açılan binada hizmet vermeye devam etmiş ve günümüzde de devam etmektedir.

Hastane vatandaşlar için kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı hedef bilmiştir. Bu kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlayabilmesi için önceden belirlemiş olduğu hedefleri gerçekleştirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin, sağlık hizmetleri vermesinde gösterilen kalitede bulunan asıl amaç hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ve sağlıklarını en üst düzeyde tutmaktır. Hastanenin çağrı merkezini aramak için 0212 453 20 00 numarasını çevirmeniz yeterlidir.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 453 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanenin müşteri hizmetleri hasta temsilcisi olarak da adlandırılmakta olan danışma görevlileridir. Bu müşteri hizmetlerinde görev yapan personeller hastanenin farklı bölümlerine tamamen hâkimdir. Bu personelleri görevi hastane birimleri ve bu birimlerde yatan hastalar hakkında bilgi vermek, hastalarının tüm sorularını yanıtlamaktır. Hastane bu konuda oldukça kaliteli bir danışma hizmeti vermektedir.

Hastanede görev yapan tüm müşteri temsilcileri özenle eğitilmiş personellerden oluşmaktadır. Hastalara karşı yalın ve anlaşılır bir dil kullanması ve sorunları hızlı bir şekilde çözme kabiliyetlerine sahip olmaktadırlar.

Hastanenin müşteri temsilciliği departmanında çalışan herkes düzgün bir diksiyona sahiptir. Telefon ile iletişim kurma yetenekleri iyidir ve hasta yakınlarını aktif bir şekilde dinleme becerisine sahiptirler. Kusursuz bir sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetine sahiptirler.

Dilerseniz 0212 453 20 00 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ya da E-posta adresi olan hasekieah.hh@saglik.gov.tr adresine elektronik posta atabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 453 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlık her insanın hayatında bulunan en önemli değerdir. Sağlığımız yerindeyken maalesef kıymetini anlayamıyoruz ancak bu değerimizi kaybedince kıymetini anlıyoruz. Hastalandığımız zamanlar sağlığımızın mutlu olmamızda ne kadar önemli bir rol oynadığını sağlığımızı kaybedince anlarız. Hasta olduğumuz zamanlarda yalnızca bedensel olarak değil, ruhsal olarak da hasta düşeriz.

Kendimizi güvensiz, güçsüz ve zayıf hissedebiliriz. Hasta olduğumuzda kendimizi kısıtlanmış, kapana kısılmış ya da işe yaramaz hissedebilir veya hayatın anlamsız olduğunu düşünmeye başlayabiliriz. Hastalanan kişilerde görülen bu duruma “hasta psikolojisi” adı verilir. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi sadece bedensel hastalıklara önem vermekle kalmaz, hasta psikolojisine de büyük önem verir.

Her hasta hem bozulan sağlıklarına tekrar kavuşmak için hem de eskisi gibi mental bir sağlığa kavuşmak için başvururlar. Hastane içerisinde günlük hayatta karşılaşmadığınız uygulamalar görebilirsiniz. Bu durumda endişelenmemek gerekir. Bu durumda hastane sizi hem nasıl sağlığınıza kavuşturacağını, hem de bunu hangi uygulamalar ve yöntemler ile yapacakları konusunda sizi bilgilendirecektir.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 453 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Hastanenin kendi şikayet hattı bulunmamaktadır. Şikayetlerinizi ve dileklerinizi hastane içerisinde yer alan dilek kutusuna bırakabilirsiniz ya da ALO 184’i arayabilirsiniz. Bu numara Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan bir şikayet hattıdır. Sağlık Bakanlığının oluşturmuş olduğu bu şikayet hattı vasıtası ile hastaneden alacağınız sağlık hizmeti boyunca karşılaştığınız her türlü sorun ile ilgili dilek, öneri ve şikayeti iletebilirsiniz.

Bu yöntem üzerinden gönderilen bütün öneriler ve şikayetler sağlık bakanlığının sistemi üzerinden hastaneye ulaştırılarak inceleme sürecini başlatmaktadır. Bu numarayı kullanarak hem özel hastaneler hem de devlet hastaneleri ile ilgili şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0212 453 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Uğur Mumcu Mahallesi, Belediye Sokak, No:7 Sultangazi/İSTANBUL
E-Posta : hasekieah.hh@saglik.gov.tr
Telefon : 0212 453 20 00

Arama Terimleri: İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap