nvidia-cagri-merkezi-numarasi

Nvidia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nvidia çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nvidia müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nvidia şikayet hattına erişebilirsiniz. Nvidia müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nvidia yani Nvidia Corporation, 1993 yılında Amerika’da kurulmuş Kaliforniya merkezli bir bilişim markasıdır. Sektörünün lider markası haline gelen Nvidia, ürünlerini dünyanın dört bir tarafında satmaktadır. Oldukça fazla kullanıcısı olan Nvidia’nın ürettiği kaliteli ürünler sayesinde müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Nvidia Çağrı Merkezi Numarası

Nvidia profesyonel görselleştirme, oyun, veri merkezleri ve otomotiv pazarlarında payı olan bir bilişim teknoloji şirketidir. Yurtdışı merkezli bir markadır. Dünya çapında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan nadir şirket gruplarındandır. Firma yüksek performans isteyen uygulamaları verimli bir şekilde çalıştırmak için yeterli olan paralel işlemi sunmaktadır. Bu şekilde bilim insanlarının ve araştırmacıların işini de kolaylaştırmıştır. 1993 yılından bugüne büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir. Firma müşteri memnuniyetini önemseyen köklü bir firmadır. Ancak firmanın maalesef Türkiye ‘de çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Nvidia çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Nvidia Müşteri Hizmetleri Numarası

Son yıllarda çeşitli oyun konsollarına grafik işlemci üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir. Rekabetçi ve hırslı bir yapısı olan şirket kısa sürede büyük gelişimler göstererek rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden itibaren çeşitli çip ve ekran kartı üreterek her birinde ayrı başarı yakalamıştır. Özellikle ekran kartı piyasasında pek çok katkı sağlayarak kendine önemli bir yer edinmiştir. Firmayla ilgili detaylı bilgi almak için henüz bir müşteri hizmetleri numarası mevcut değildir.

Nvidia müşteri hizmetleri numarası +1 (408) 486-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Nvidia müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Nvidia Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kendi alanında en gelişmiş firmadır. Bu başarısı yenilikçi bir vizyona sahip olmasıyla ilişkilendirilebilir. Dünyaca ünlü olan bu markanın başarısının bir diğer sırrı da müşteri memnuniyetini ilke edinmesidir. Ana merkezi Kaliforniya’dadır ancak başka şehirlerde de büroları mevcuttur. Marka bilgisayar markalarıyla birlikte ortak çalışarak  içsel ve grafiksel sistemleri üretip piyasaya sürülmesini sağlar. Çeşitli oyun modelleriyle oyun severlerin beğenisini kazanmış olan marka bu alanda da büyük başarılar elde etmiştir.

Nvidia müşteri hizmetlerine direk bağlanma +1 (408) 486-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Nvidia müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Nvidia Şikayet Hattı

Yenilikçi ve gelişime açık olması firmanın pazar payını arttırmıştır. Personelinin eğitimine gerekli özeni göstererek hizmet kalitelisini arttırmıştır. Uzman ekibi ve yılların tecrübesi ile alıcılarının güvenini kazanarak müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Müşterilerinin ürünleri hakkındaki geri dönüşlerine, istek ve şikayetlerine oldukça önem verir. Ürün tasarımlarında mutlaka pazar araştırması yaparak müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını analiz eder. Firma müşterilerinin istek ve önerilerini önemseyerek bir adım daha öne çıkacağını düşünerek hareket eder. Ancak firmanın Türkiye’de aktif olan bir müşteri hizmetleri hattı yoktur.

Nvidia şikayet hattı +1 (408) 486-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nvidia; bilgisayarlar için grafik kartları alanında ürünler üretip satışını yapmaktadır. Bu alanda en kaliteli ve en gözde marka Nvidia’dır. Ayrıca Nvidia, otomotiv ve mobil cihazlar için yongada sistemler de üretir. Dünya çapında gözde marka olan Nvidia’nın 10.000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Nvidia’nın Türkiye’ye herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Bunun yerine yurtdışı numarasını arayabilirsiniz.

Ancak aşağıda bulunan destek sayfası aracılığıyla Nvidia ürünleri hakkında destek alabilir, sorunlarınıza bir yanıt bulabilirsiniz.

Nvidia Destek Merkezi

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nvidia müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nvidia şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nvidia Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+1 (408) 486-2000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nvidia çağrı merkezi numarasına +1 (408) 486-2000 numaralı telefondan erişebilirsiniz. İlgili numara yurt dışı hattır.

E Posta İletişim Adresi : accessibility@nvidia.com

Arama Terimleri: Nvidia iletişim bilgileri, Nvidia telefon no, Nvidia irtibat tel, Nvidia canlı destek, Nvidia müşteri temsilcisi, Nvidia şikayet hattı, Nvidia müşteri hizmetleri numarası, Nvidia çağrı merkezi numarası, Nvidia iletişim numarası, Nvidia çağrı merkezi, Nvidia müşteri hizmetleri direk bağlanma

14 Yorum

 1. kemal kürk 24 Haziran 2017
  • Yönetici 24 Haziran 2017
 2. Kenan Doygun 13 Ağustos 2017
  • Yönetici 13 Ağustos 2017
 3. Feridun Turhal 26 Ağustos 2017
  • Yönetici 26 Ağustos 2017
   • Feridun Turhal 26 Ağustos 2017
    • Yönetici 26 Ağustos 2017
     • Feridun Turhal 26 Ağustos 2017
     • Yönetici 27 Ağustos 2017
 4. CEMİL DOĞAN 12 Nisan 2018
 5. Erdi 16 Ekim 2021
 6. ihsan 17 Aralık 2022
 7. EFE 8 Mart 2023

Yorum Yap